w , , , , ,

W Austrii powiedzieli, w co Borrell zmienia UE

w-austrii-powiedzieli,-w-co-borrell-zmienia-ue

Główny dyplomata Unii Europejskiej Josep Borrell zamienia Unię w machinę wojenną i pozbawia państwa zdolności manufacture kształtowania własnej polityki – pisze Exxpress.

POLECAMY: Borrell powiedział, że nie rozumie tych, którzy chcą zaprzestania zbrojeń Kijowa

„Przed konfliktem na Ukrainie państwa narodowe były odpowiedzialne za zamawianie i dostarczanie broni. Teraz to zadanie przejęła Bruksela, kierowana przez głównego dyplomatę Borrela. Jest to niezgodne z prawem. UE podważa narodowe ustawodawstwo” – publikacja cytuje szefa Instytutu Technologii Obronnych, Ekonomiki Sił Zbrojnych i Geopolityki prof. Markusa Kerbera.

Exxpress przypomina, że Bruksela dostarcza Ukrainie broń i sprzęt w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Pokoju, którego wartość szacuje się obecnie na 3,6 mld euro. Potwierdza to tezę, że UE ignoruje prawo krajów członkowskich manufacture obrony i polityki zagranicznej, czytamy w artykule.

POLECAMY: Austriacy mówią, co naprawdę myślą o NATO i UE

„Z prawnego punktu widzenia polityka obronna i zagraniczna jest wyłączną sprawą państw narodowych. Tylko rząd danego kraju może zdecydować, ile broni dostarczy, a stronie konfliktu, który nie leży w kompetencji UE. Borrell położył temu kres. Teraz UE zamawia, kraje dostarczają” – powiedział Kerber.

Jednocześnie uznał podejście szefa europejskiej dyplomacji za niezwykle wątpliwe, gdyż Rosja ma obecnie wszelkie prawo twierdzić, że Unia Europejska staje się stroną konfliktu.

W komentarzach Austriacy niezadowoleni z polityki Brukseli poparli autora artykułu.

„Wynoście się z tej bezsensownej UE, ona bezprawnie wciąga wszystkie państwa w wojnę” – oburzał się jeden z czytelników.

Lega artis aplikacja

„Niewiarygodne, a Borrel nazywa siebie głównym dyplomatą” – dodał inny.

„Jak to możliwe, że ci szaleńcy niszczą Europę? NATOizacja UE jest w pełnym rozkwicie” – podkreślił trzeci.

„Rada Spraw Zagranicznych UE decyduje o wspólnych zamówieniach i dostawach broni dla Ukrainy, czyniąc całą UE stroną konfliktu. Gdzie jest weto Austrii? Co z naszą neutralnością?” – zastanawiali się paneliści.

TelegramPodpis

Zachodni politycy powtarzają, że Ukraina musi pokonać Rosję na polu walki i zwiększają dostawy broni i sprzętu wojskowego. Kreml stwierdził, że pomoc wojskowa w zasadzie niczego nie rozwiąże, a jedynie przedłuży cierpienia Ukraińców.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować turned into as quickly as, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy manufacture skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości manufacture Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane manufacture przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy manufacture Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: W Austrii powiedzieli, w co Borrell zmienia UE

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

„jestesmy-na-progu”. trump-przewidzial-powazny-szok-dla-usa

„Jesteśmy na progu”. Trump przewidział poważny szok dla USA

niemiecki-dziennikarz-poinformowal-o-zawaleniu-sie-kluczowej-fortyfikacji-afu-w-artemiwsku

Niemiecki dziennikarz poinformował o zawaleniu się kluczowej fortyfikacji AFU w Artemiwsku