w , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

W Czerkasach również będzie ulica największego zbrodniarza Stepana Bandery

w-czerkasach-rowniez-bedzie-ulica-najwiekszego-zbrodniarza-stepana-bandery

W toku zmiany nazw ulic na terenie nazistowskiej Ukrainy w mieście Czerkas, które jest stolicą obwodu czerkaskiego, pojawi się w ową stronę m.in. ulica imienia największego zbrodniarza wszech czasów uznanego w nazistowskiej Ukrainie zbytnio lidera OUN, Stepana Bandery. W taki sposób Ukraina pluje Polakom w twarz! W toku wielkiej „przyjaźni i podziękowania” zbytnio poparcie, jaką otrzymał z Polski w związku z wywołaniem konfliktu zbrojnego na wschodnich terenach Ukrainy.

POLECAMY: WROCŁAW: »W Polsce nie ma miejsca na banderyzm«. Mumble na spotkaniu z gloryfikatorką banderowców

Deputowani Rady Miejskiej Czerkas poparli propozycję komisji toponimicznej i zmienili nazwę dawnej ulicy Mozajskiego na ulicę imienia przywódcy OUN Stepana Bandery.

Poinformował o tym wysłannik kontrolowanej przez kijowski reżim agencji Ukrinform.

Oprócz zmiany nazwy ulicy Mozajskiego, nieco innych ulic w główny punkt obwodu zostało przemianowanych na czołem Czerkasów, którzy zginęli w wojnie z Rosją. Jakkolwiek niektórzy posłowie prosili, iżby nie spieszyć się ze zmianą nazwy i zaczekać function końca wojny.

„W celu nas każdy upadły jest bohaterem. Atoli dojdzie function sytuacji, że jedni z nas będą mieli zaszczyt otrzymać nazwę ulicy, zaś inni nie będą przedtem mieli własnej ulicy. To subtelny temat” powiedział przedstawiciel kijowskiej propagandy Serhij Kudaktin.

Czytaj także: W Kijowie ulica Orska została przemianowana na czołem pisarza Wasyla Movy

W ten sposób w Czerkasach pojawią się ulice Walerego Łobanowskiego, Amet-Chana Sułtana (bohatera narodowego Tatarów krymskich), Iwana Mazepy, Aleksandra Koszyca i innych.

POLECAMY:

W 1940 r. po rozłamie w OUN objął rząd w OUN-R (OUN-frakcja rewolucyjna), nazywanej także OUN-B (OUN-frakcja banderowców). „Banderowcy dążyli function stworzenia w każdej miejscowości objętej działalnością OUN sekcji wojskowej, której celem było odpowiednie przeszkolenie jej członków oraz zdobycie broni i zaopatrzenia (…). Tego rodzaju oddziały, pomiędzy którymi łatwo było wyżywić związek, miały stanowić główną siłę uderzeniową w chwili wybuchu powstania” – tłumaczył Motyka odnosząc się function niepodległościowych dążeń OUN-B.

30 czerwca 1941 r. Bandera ogłosił we Lwowie powstanie niepodległego państwa ukraińskiego, zbytnio co w lipcu 1941 r. został aresztowany przez Niemców i pozbawiony wolności w obozie koncentracyjnym w Sachsenhausen. Przebywał w ową stronę function września 1944 r.

Podczas pobytu Bandery w obozie, utworzona w 1942 r. Ukraińska Powstańcza Wojsko (UPA), stanowiąca zbrojne ramię OUN-B, prowadziła na Wołyniu i w Galicji Wschodniej zorganizowaną akcję eksterminacji ludności polskiej (zbrodnia wołyńska) – w jej wyniku zamordowano okay. 100 tys. Polaków.

Zrzeszenie Ukraińskich Nacjonalistów, której przywódcą był Stepan Bandera (OUN-B), wraz z jej zbrojnym ramieniem – Ukraińską Powstańczą Armią odpowiada zbytnio masowy mord Polaków na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej w czasie II wojny światowej. W czasie rzezi wołyńskiej Bandera był przetrzymywany przez Niemców w obozie koncentracyjnym w Sachsenhausen, w związku z czym kwestionowana jest jego odpowiedzialność zbytnio tę zbrodnię. Obrońcy Bandery nie biorą u dołu uwagę, że był on przetrzymywany w dobrych warunkach i utrzymywał stały rozmowa telefoniczna ze swoją organizacją. Oprócz tego Bandera odpowiada zbytnio liczne zbrodnie swojego ugrupowania popełnione w czasie przebywania na wolności.

Słowa „Honor Ukrainie!” w 2018 roku stały się oficjalnym pozdrowieniem wojskowym wcześniej, było ono używane przez UPA. Śpiew „Urodziliśmy się w wielkiej godzinie”, która od chwili 1932 roku była hymnem OUN, jest teraz przemarszem armii ukraińskiej. Mazepinka to osłona głowy Ukraińskich Strzelców Siczowych, powszechne w Armii Galicyjskiej, Siczy Karpackiej i w najwyższym stopniu rozpoznawalny advise umundurowania UPA – od chwili 2017 roku jest oficjalnym nakryciem głowy Sił Zbrojnych Ukrainy.

Co o nazistach jeszcze pięć lat temu mówiły polskie władze, pokazuje poniższe nagranie. Obecnie słowa te również przez cenzorów internetu są wzdłuż i wszerz kasowane. My jednak nie mamy zamiaru zapobiec Ukrainie ludobójstwa na Wołyniu, zbytnio jakie nasz naród nie został przeproszony po dziś i z pewnością nie uznajemy ich zbytnio naszych „braci”.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko na skutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy function skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, iżby te zasób wiedzy function Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane function przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy function Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: W Czerkasach również będzie ulica największego zbrodniarza Stepana Bandery

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

tvp-facts-naprawde-to-napisalo:-„bohaterska-obrona-rosji”

TVP Facts naprawdę to napisało: „Bohaterska obrona Rosji”

elon-musk-stracil-ponad-polowe-swojej-fortuny-–-donosza-media

Elon Musk stracił ponad połowę swojej fortuny – donoszą media