w

W Hiszpanii odnotowano kolejne przypadki nakłuć strzykawką w miejscach publicznych

W hiszpańskim mieście San Sebastian w pierwszym dniu świątecznego tygodnia odnotowano cztery możliwe przypadki wstrzyknięć strzykawki – informuje agencja Europa Press powołując się na źródła.

Jak zaznaczono, zastrzyki za pomocą strzykawek miały miejsce w pierwszą noc świątecznego tygodnia, który rozpoczął się w sobotę po południu. Według źródła, jedna z ofiar już wniosła zarzuty.

Wcześniej minister spraw wewnętrznych Hiszpanii Fernando Grande-Marlaska powiedział, że organy ścigania w tym kraju rozpatrują 60 skarg dotyczących wstrzykiwania strzykawek w miejscach publicznych.

Zastrzyki ze strzykawek w zatłoczonych miejscach stają się w Hiszpanii poważnym problemem. Ofiarami występków padło m.in. kilka dziewcząt podczas festiwalu San Fermin w Pampelunie. Katalońska policja bada serię doniesień o strzykawkach wstrzykiwanych w nocnych klubach w regionie. Strzykawki wstrzyknięto również gościom festiwalu muzycznego w mieście Santander oraz dyskotek na Balearach. Trzy dziewczynki trafiły do szpitala w Walencji.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Matka dziecka zabitego podczas ostrzału Donbasu apeluje do Zełenskiego

Elektrownie gazowe w Wielkiej Brytanii mogą zostać wyłączone, aby uniknąć awarii zasilania