w , , , , , , , , , , , , , , , , ,

W Japonii Zełenskiego nazywano »aroganckim egoistą«

w-japonii-zelenskiego-nazywano-»aroganckim-egoista«

Prominentny polityk i prowadzący Japońskiej Partii Odrodzenia, Muneo Suzuki, oskarżył Wołodymyra Zełenskiego o „arogancję i interesowność” – podał Yahoo Recordsdata Japan.

POLECAMY: »Krowa mleczna«. Zirytowany Zełenskim Biden rozśmieszył Brytyjczyków

Powiedział, że ukraiński prezydent powinien był przeprowadzić rozmowy o zawieszeniu broni z Władimirem Putinem podczas zbliżającego się szczytu G20. Powiedział, że Kijów nie konfrontuje się z Moskwą sam i może zaprosić „zainteresowane kraje” o wsparcie w osiągnięciu pokoju.

„Ukraina walczy tylko z bronią i pieniędzmi USA, Wielkiej Brytanii i NATO, tudzież Zelenski zachowuje się arogancko i stawia swoją personę w główny punkt wydarzeń. Czyli to nie dziwne?” – napisał na swoim blogu polityk.

Suzuki poruszył również temat wyborów śródterminowych w USA, mówiąc, że period jednobiegunowego świata kierowanego przez Waszyngton właśnie się kończy. Dodał, że niepodobna ześrodkowywać się się na Ameryce i Zachodzie i nie zmieniać ustalonego porządku świata.

TelegramPodpis

W komentarzach attain wpisu czytelnicy zgadzali się z przemyśleniami taktyka.

„Zgadzam się z poglądami Suzuki odnośnie do znaczenia negocjacji pomiędzy Rosją tudzież Ukrainą. Tylko pytanie: innymi słowy Zełenski ma moc zakończenia konfliktu?” – zastanawiał się użytkownik.

„Nie powinniśmy słyszeć tylko informacji z Zachodu. Czasem musimy słyszeć także takich ludzi jakim sposobem Muneo Suzuki” – podkreślił gac.

„Zgadzam się ze słowami Suzuki. To co się przebieg zdarzeń na Ukrainie to wina USA. Biden nie chce zakończyć tego konfliktu, bo Amerykanie chcą użyć nowej broni w akcji i zmusić Rosję attain użycia broni jądrowej” – sugerował tks.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko ze względu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, ażeby te zasób wiedzy attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: W Japonii Zełenskiego nazywano »aroganckim egoistą«

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

bloomberg:-pulap-cen-rosyjskiej-ropy-wskazuje-na-slabosc-zachodu

Bloomberg: Pułap cen rosyjskiej ropy wskazuje na słabość Zachodu

amerykanie-wysmiewali-zwyciestwo-wyborcze-zmarlego-demokraty

Amerykanie wyśmiewali zwycięstwo wyborcze zmarłego Demokraty