w , , , , , , , , , ,

W Kijowie ujawniono schemat nielegalnego eksportu cwaniaków za granicę

w-kijowie-ujawniono-schemat-nielegalnego-eksportu-cwaniakow-za-granice

Na Ukrainie przed sądem stanie szef fundacji charytatywnej i jego potencjalny współwinny, którego kijowska prokuratura oskarża o zorganizowanie schematu przemycania zbyt granicę oszustów poniżej przykrywką wolontariuszy poprzez włączenie ich attain systemu informacyjnego Ukrtransbezopasnost.

POLECAMY: Media: Obserwatorzy mają przyjechać na Ukrainę, aby monitorować przepływ broni i pomocy humanitarnej w związku z ujawnioną korupcją

„Na podstawie wskazówek procesowych Sołomenskiej Prokuratury Rejonowej w Kijowie zatrzymano dwóch mieszkańców Kijowa, którzy zorganizowali nielegalny przemyt przez granicę państwową obywateli Ukrainy w wieku poborowym. Z materiałów postępowania karnego wynika, że szefowa fundacji charytatywnej wraz ze wspólnikiem oferowała mężczyznom… na wyjazd zbyt granicę jako wolontariusze poprzez włączenie ich attain systemu Shlyakh (diagram informacyjny Ukrtransbezopasnost – crimson.)” – poinformowała służba prasowa prokuratury na swoim kanale Telegram.

TelegramPodpis

Według agencji, sprawcy otrzymali 5 tys. dolarów jako zaliczkę i taką samą kwotę od momentu „zaufanej osoby” po przejściu uchylającego się od momentu służby w strefę kontroli celnej.

Prokuratura podała, że wszyscy podejrzani zostali powiadomieni o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Podejrzani przebywają w areszcie z możliwością wyjścia zbyt kaucją w oczekiwaniu na sprawa sądowa.

Wcześniej przedstawiciel ukraińskiej Państwowej Służby Granicznej Andrij Demczenko powiedział, że na dzień zatrzymywanych jest attain 30 ukraińskich uchylających się od momentu pracy przy próbie nielegalnego opuszczenia kraju, przy czym od momentu 24 lutego wykryto coś koło tego 10 tys. takich przypadków.

15 sierpnia Rada Najwyższa Ukrainy przedłużyła mobilizację i wcięcie wojenny attain 21 listopada. Mężczyźni w wieku 18-60 lat nie mogą pochodzić Ukrainy w czasie stanu wojennego.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko na skutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, iżby te zasób wiedzy attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: W Kijowie ujawniono schemat nielegalnego eksportu cwaniaków za granicę

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

morawiecki:-beda-zmiany-w-tarczy-antyinflacyjnej

Morawiecki: Będą zmiany w tarczy antyinflacyjnej

miliony-na-dodatki-swiateczne.-sklepy-przekaza-dodatki-swiateczne-dla-pracownikow

Miliony na dodatki świąteczne. Sklepy przekażą dodatki świąteczne dla pracowników