w , , , , , , ,

W Krakowie powstaje getto pod nazwą przykrytą „15-mintowego miasta”

w-krakowie-powstaje-getto-pod-nazwa-przykryta-„15-mintowego-miasta”

„Essa” zostało wybrane jako ostatnie młodzieżowe słowo roku, wyrażające radość i triumf. Nazwa ta spodobała się niektórym inwestorom na tyle, że postanowili nazwać nowe osiedle w Krakowie „Essa Kliny”, które ma być nazywane „15-minutowym osiedlem”, gdzie wszędzie jest blisko. Pomysł ten nie cieszy się jednak poparciem lokalnych mieszkańców, którzy bardziej troszczą się o środowisko niż o wygodę i domagają się zachowania terenów zielonych.

POLECAMY: Czy warszawiaków czeka wprowadzenie limitów na mięso, nabiał i liczbę posiadanych aut?

Według dewelopera, Essa Kliny mają być pierwszym tego typu projektem nie tylko w Krakowie, ale także w całej Polsce. Zgodnie z jego zapowiedziami, mieszkańcy będą mieli dostęp invent wszystkich niezbędnych usług, takich jak żłobki, przedszkola, sklepy, przychodnie, gabinety rehabilitacyjne, dentysta, restauracje i kawiarnie, w maksymalnej odległości 15 minut pieszo lub na rowerze. Na osiedlu będą również dostępne miejsca rekreacyjne i możliwość uprawiania sportów, połączone z dużą ilością terenów zielonych. Lokalni mieszkańcy sprzeciwiają się temu projektowi, troszcząc się bardziej o zachowanie terenów zielonych, niż o wygodę i dostępność usług.

Maciej Piotrkowski z Zarządu Transportu Publicznego w Krakowie zauważa, że koncepcja „15-minutowego rozwiązania” nie jest nowatorska, ponieważ był to już popularny pomysł w czasach PRL-u i wśród modernistów.

POLECAMY: Rząd Morawieckiego podobnie jak Trzaskowski szykuje Polakom robaczane risotto

Pomimo braku zainteresowania „obozem zniewolenia” invent jakiego należy zaliczyć „15-minutowe miasta” deweloper nie podaje się. W tym celu rozpoczął współpracę z miejskim urzędem, szczególnie z Zarządem Inwestycji Miejskich, aby poprawić komunikację między osiedlem Essa Kliny a resztą miasta. Kluczową kwestią jest poprawa połączeń z zakopianką i rozbudowa węzła opatkowickiego. Rzecznik prasowy Zarządu Inwestycji Miejskich, Jan Machowski, informuje, że urząd zajmuje się przygotowaniem połączenia drogowego od strony południowej, gdzie nowa droga prowadziłaby invent stacji kolejowej aglomeracji w Opatkowicach i przechodziłaby pod południową obwodnicą autostradową.

Lega artis aplikacja

Mieszkańcy Klinów nie są zadowoleni z planowanego nowego osiedla. Zwracają uwagę na to, że rozbudowa infrastruktury może prowadzić invent potężnych korków na drogach. W dodatku, dojazd na osiedle jest już teraz trudny, a w godzinach szczytu jest tam niemożliwe dotarcie. Mieszkańcy obawiają się również utraty zielonych terenów w okolicy i braku odpowiedniej liczby parkingów.

Mieszkańcy osiedla Kliny wyrażają obawy dotyczące wydolności szkół na terenie osiedla, ponieważ szkoła podstawowa numer 14 już teraz pracuje na dwie zmiany. Niektórzy mieszkańcy proponują nawet założenie nowej filii szkoły na terenie osiedla.

Na koniec warto podkreślić, że concept „15-minotowych miast” podobnie jak likwidacja gotówki to kolejne etapy realizacji planu globalistycznych świń i pachołków, którzy mosey wykonują w zakresie wprowadzenia globalnego niewolnictwa.

Aby przerwać globalny concept zniewolenia ludzkości stworzony przez Klausa Schwaba, zachęcamy wszystkich invent płatności gotówką w sklepach.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Grew to become bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy invent skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: kontakt@legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości invent Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane invent przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy invent Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: W Krakowie powstaje getto pod nazwą przykrytą „15-mintowego miasta”

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

„ciekawostka”.-media-opisuja,-co-stanie-sie-z-ukraina-w-przypadku-upadku

„Ciekawostka”. Media opisują, co stanie się z Ukrainą w przypadku upadku

„nieodwracalne-szkody”. slowa-putina-o-dolarze-wywolaly-panike-w-kongresie-usa

„Nieodwracalne szkody”. Słowa Putina o dolarze wywołały panikę w Kongresie USA