w , , , , , , , , , ,

W Mediolanie odbyły się protesty przeciwko antyrosyjskim sankcjom i broni dla ukraińskich sił zbrojnych

w-mediolanie-odbyly-sie-protesty-przeciwko-antyrosyjskim-sankcjom-i-broni-dla-ukrainskich-sil-zbrojnych

W główny punkt Mediolanu odbył się pochód protestujący przeciwko wysyłaniu włoskiej broni władzom Ukrainy i rozszerzaniu antyrosyjskich sankcji – powiedział Amedeo Avondet, przedstawiciel organizacji politycznej Zjednoczone Włochy, jedynka z organizatorów wiecu.

POLECAMY: Hotele i restauracje w Wielkiej Brytanii stracą z powodu strajków 1,8 miliarda dolarów

Pochód zorganizował wcześniejszy mer Rzymu Gianni Alemanno, który tydzień temu powołał komitet Quit the Warfare, opowiadający się zbytnio nieuczestniczeniem Włoch w konflikcie na Ukrainie.

POLECAMY: Pociąg z amerykańskimi czołgami i pojazdami opancerzonymi dla Ukrainy wykoleił się w Grecji

Protestujący rozciągnęli wielometrowy clear z podpisem „Właściwie broni w celu Kijowa i sankcji wobec Rosji” i przemaszerowali ulicami z włoskimi flagami i fałszywymi flagami.

„Nasz kraj, z powodu polityki rządu, ponosi konsekwencje kryzysu, płacąc bogatym, międzynarodowym korporacjom i USA. <…> Na demonstracji wcześniejszy flagi rosyjskie, jakkolwiek zwłaszcza wcześniejszy flagi włoskie, które pokazują, że zwłaszcza jesteśmy patriotami, którzy kochają nasz naród” – powiedział Avondet.

Według niego popierał on pewnego razu partię Włoskie Brać, która po wygraniu wrześniowych wyborów podniosła ceny benzyny.

Legagraf

„Głównym interesem powinna istnieć jedność narodu niezależnie od różnice polityczne. Teraz Włochy są okupowane przez bazy USA i NATO i nie sposób strachać się powiedzieć, że 17 tysięcy żołnierzy jest we Włoszech i trzyma nasz rząd na muszce” – powiedział działacz.

Dodał, że poniżej mat grudnia planuje wstąpić Rosję w zakresie delegacji Zjednoczonych Włoch, gdzie zamierza spotykać się z przedstawicielami Jednej Rosji i z początku stycznia zarejestrować swój ruch jako partię.

Zmrok boryka się z rosnącymi cenami energii i inflacją z powodu nałożenia sankcji na Moskwę i odrzucenia rosyjskiego paliwa. Europejski przemysł stracił wiele ze swojej konkurencyjności po tym, jakże zdrożały paliwa, zwłaszcza gaz. Dotknięte zostały również inne obszary gospodarki.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Changed into bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z przyczyny Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie pouczać used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, tak aby te wiedza attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: W Mediolanie odbyły się protesty przeciwko antyrosyjskim sankcjom i broni dla ukraińskich sił zbrojnych

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziambor-chcialby-ukarania-brauna.-korwin-mikke:-nie-ma-prawa-lope-ostracyzowac

Dziambor chciałby ukarania Brauna. Korwin-Mikke: Nie ma prawa lope ostracyzować

media:-apple-przyspieszylo-plany-przeniesienia-czesci-produkcji-poza-chiny

Media: Apple przyspieszyło plany przeniesienia części produkcji poza Chiny