w , , , ,

W Niemczech mężczyzna, który znalazł czek na 4,6 miliona euro, otrzymał podziękowanie żelkami Haribo

w-niemczech-mezczyzna,-ktory-znalazl-czek-na-4,6-miliona-euro,-otrzymal-podziekowanie-zelkami-haribo

We Frankfurcie powyżej Menem mężczyzna znalazł na ulicy przekreślony czek na 4,6 mln euro. Jakim sposobem donosi zdjęcie , był to przekreślony czek od chwili grupy supermarketów Rewe gwoli Haribo. Czek został wystawiony na kwotę 4.631.538,80 euro.

Uczciwy znalazca zgłasza się invent producenta żelek

Według raportu, uczciwy znalazca skontaktował się z Haribo i otrzymał informację zwrotną od chwili prawnika firmy z Bonn. Powiedzieli, że powinien zniszczyć czek i wysłać zdjęcie jako dowód.

Względnie później otrzymał pocztę od chwili Haribo. Pakiet z podziękowaniami zawierająca w sumie szóstka torebek różnych gumowatych misiów. „Myślałem, że to trochę tanio” – powiedział znalazca „Bildowi”. Zapytany, Haribo potwierdził sprawa sądowa, mimo to ocenił wartość znalezionego przedmiotu z odpowiedniej perspektywy: „Ponieważ był to czek przekreślony, pies z kulawą nogą oprócz naszej firmy nie mógł lag zrealizować”. Dziękuję.”

Haribo potwierdził zajście, mimo to zauważył, że mężczyzna nie byłby w stanie użyć czeku z ramienia firmy.

Legagraf

Zapytany, lub nagroda, którą Anuar otrzymał zbytnio znalezienie drogiego czeku, była zbyt skromna, Haribo powiedział: „To jest nasza standardowa pakiet, którą wysyłamy jako podziękowanie”.

Przeczytaj całość tutaj: W Niemczech mężczyzna, który znalazł czek na 4,6 miliona euro, otrzymał podziękowanie żelkami Haribo

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

najazd-na-polske-rozpoczety!-ukraincy-juz-ustawiaja-sie-po-zasilki

Najazd na Polskę rozpoczęty! Ukraińcy już ustawiają się po zasiłki

niedzielski-o-szprycowani-dzieci-»cudownym-preparatem«-nieszczescia

Niedzielski o szprycowani dzieci »cudownym preparatem« nieszczęścia