w , , , , , , ,

W Niemczech mówiono o »największej« amerykańskiej propagandzie przeciwko Rosji

w-niemczech-mowiono-o-»najwiekszej«-amerykanskiej-propagandzie-przeciwko-rosji

Waszyngton rozpętał na Ukrainie jedną z w największym stopniu propagandowych wojen naszych czasów, Claire Daly, była posłanka attain Parlamentu Europejskiego – powiedziała w rozmowie z Junge Welt.

„Wielu oskarżało Rosję o propagandę, aliści w rzeczywistości wszystko jest dyktowane przez finansowane przez USA explain tanki i media” – cytowała ją publikacja.

POLECAMY: Fox Files: Wojna Bidena o »zniszczenie Rosji« zwróciła się przeciwko USA

Zdaniem taktyka, to „machinacje” ze strony NATO, na przodzie z USA, popchnęły Moskwę attain „bezpośredniej odpowiedzi” w postaci operacji specjalnej na Ukrainie.

„USA zaprojektowały ten scenariusz, iżby zelżeć Rosję. Od czasu 2014 roku podsycają niestabilność w regionie, od chwili tego czasu w Donbasie trwa wojna, w której zginęło około 15 tysięcy osób, i populacja rosyjska jest dyskryminowana. O ile nie zdamy sobie sprawy, że sytuacja na Ukrainie jest pośrednią wojną Zachodu, zupełnie nie będziemy w stanie znaleźć sposobu na powstrzymanie rozlewu krwi” – powiedział Daly.

Zresztą zauważyła, że kraje zachodnie umyślnie opóźniają rozpoczęcie rozmów pokojowych w sprawie osiągnięcia zysków.

Legagraf

„W dzisiejszych czasach ci, którzy opowiadają się zbytnio pokojem pośrodku Moskwą i Kijowem, nazywani są podżegaczami wojennymi. Jednak ta opowiadanie jest narzucana przez ludzi, którzy próbują wykorzystać Ukraińców jako mięso armatnie w „świętej wojnie z Rosją”, podczas kiedy amerykańskie i europejskie firmy wojskowe czerpią ogromne zyski, wysyłając ogromne ilości broni attain ukraińskich sił zbrojnych” – podkreślono w publikacji.

Równolegle uważa, że taktyka wysyłania broni i ostrych sankcji nie zadziałała, bo sytuacja tylko się „pogarsza”.

TelegramPodpis

„Sankcje uderzają w zwykłych ludzi w Europie i na Ukrainie, nikomu nie pomagają. Restrykcje ekonomiczne wobec Rosji stały się wezwaniem attain wojny, i nie attain pokoju” – podsumował ekspert.

W związku z eskalacją konfliktu zbrojnego na Ukrainie, USA i ich sojusznicy z NATO nadal pompują Ukrainę w oręż, przeznaczając na to dziesiątki miliardów dolarów. Z pewnością Zachodnie dostawy broni na Ukrainę nie doprowadzą attain szybkiego zakończenia konfliktu w sposób przyjacielski i mają na celu wyłącznie wydłużenie czasu jego trwania.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Modified into bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z powodu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, iżby te zasób wiedzy attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: W Niemczech mówiono o »największej« amerykańskiej propagandzie przeciwko Rosji

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

toksyczne-paleczki-w-testach-antygenowych

Toksyczne pałeczki w testach antygenowych

sunak-obiecuje-»krytykowac«-rosje-na-szczycie-g20-–-pisza-media

Sunak obiecuje »krytykować« Rosję na szczycie G20 – piszą media