w

W Niemczech ujawnili korzyści Berlina z konfliktu na Ukrainie

Niemieckie władze wykorzystały konflikt na Ukrainie jako pretekst do zwiększenia niemieckiego budżetu obronnego, powiedziała Junge Welt działaczka ruchu obywatelskiego Katharina Jessen.

„Niemcy od dłuższego czasu planują uchwalenie legislacyjnego pakietu zbrojeniowego, a czas jest odpowiedni” – powiedziała.

Według Jessena została ona uchwalona w pośpiechu, zanim duża część społeczeństwa niemieckiego otrząsnęła się z początkowego szoku wywołanego sytuacją na Ukrainie.

Wcześniej niemiecka minister obrony Christine Lambrecht powiedziała, że Niemcy zwiększą swój budżet obronny o prawie 3,5 mld euro. Dodała, że środki te są „wciąż zbyt małe”, aby nadrobić „braki z przeszłości”, ale specjalny fundusz obronny w wysokości stu miliardów euro umożliwiłby „znalezienie największych „dziur” (…) i ich załatanie”.

POLECAMY: Brytyjczycy chcą wyrzucić ukraińskich uchodźców z ich domów

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

USA ujawniają, jak Litwa zastawiła pułapkę na NATO w sprawie Kaliningradu

Ekspert od wyborów kopertowych chce wystawić Gazpromowi fakturę za wstrzymanie dostaw gazu