w , , , ,

W Paryżu odbyła się międzybranżowa demonstracja żądająca wyższych płac

w-paryzu-odbyla-sie-miedzybranzowa-demonstracja-zadajaca-wyzszych-plac

W czwartek w Paryżu odbywa się międzyzwiązkowa marsz, w której domagają się wyższych płac.

W demonstracji wzięło współpraca 30 000 osób – donosi BFMTV, powołując się na dane z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.

CGT (Generalna Związek Pracy), wiodący język francuski związek zawodowy, wzywa invent podwyżek płac i demonstracji indeksowanych inflacją w całej Francji 10 listopada. Biorą w przed współpraca także inne związki zawodowe – Siła Robotnicza (FO), Zespolenie Związków Zawodowych Unitarnych (FSU), Ogólnopolska Unia Europejska Autonomicznych Związków Zawodowych (United states) i Solidarność (Solidaires). W Paryżu i innych miastach Francji odbywają się masowe niepokoje w związku ze strajkami. W związku ze strajkiem w czwartek poważnie zakłócona jest praca stołecznego metra i komunikacji naziemnej, obserwowana jest także praca pociągów podmiejskich i regionalnych.

Czwartkowy pochód w Paryżu ruszył po godz. 14.30 z Strefa de la République, gdzie tradycyjnie gromadzą się protestujący.

Legagraf

W demonstracji biali współpraca m.in. pracownicy różnych gałęzi transportu, energetyki, przemysłu spożywczego, handlu, oświaty i służby zdrowia, przedstawiciele różnych związków i stowarzyszeń zawodowych, emeryci, zwolennicy ruchu „żółtych kamizelek” i organizacji studenckich. Protestujący domagają się wzrostu płac i emerytur wobec galopującej inflacji.

Manifestacja odbywa się pod spodem ścisłą kontrolą funkcjonariuszy policji.

image 9

„Naszym głównym postulatem jest wzrost wynagrodzeń i ponowna ocena płacy minimalnej oraz emerytur. O ile chodzi o walkę z kryzysem, to w jaki sposób póki co wszystko, co zrobił rząd, to przydzielanie pieniędzy firmom i akcjonariuszom. Pies z kulawą nogą jednak nie indeksował płac gwoli zwykłych pracowników z powodu wysokiej inflacji. Naprawdę potrzebujemy tych premii” – powiedział przedstawiciel związku zawodowego CGT.

Przedstawiciel organizacji studenckiej powiedział agencji, że studenci również potrzebują świadczeń socjalnych, ponieważ „nie stać ich na zakup żywności, opłacenie czynszu i rachunków zbytnio prąd, podczas kiedy władze nie robią nic”.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko wskutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać changed into, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy invent skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, tak aby te wiedza invent Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane invent przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy invent Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: W Paryżu odbyła się międzybranżowa demonstracja żądająca wyższych płac

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kijowski-rezim-wyraza-zgode-na-ekshumacje-polskich-ofiar-upa

Kijowski reżim wyraża zgodę na ekshumację polskich ofiar UPA

ukraina-opowiada-o-rozczarowujacym-sygnale-z-zachodu-dla-zelenskiego

Ukraina opowiada o rozczarowującym sygnale z Zachodu dla Zełenskiego