w , , , , , , , , , , ,

W przypadku wojny z Rosją niektórym krajom UE skończyłyby się pociski w ciągu kilku dni

w-przypadku-wojny-z-rosja-niektorym-krajom-ue-skonczylyby-sie-pociski-w-ciagu-kilku-dni

Wysokie tempo dostaw broni na Ukrainę uszczupliło rezerwy Zachodu – podaje Reuters.

„Gdyby Europa prowadziła wojnę z Rosją, niektórym krajom w ciągu kilku dni zabrakłoby amunicji” – powiedział agencji europejski dyplomata, który chciał pozostać incognito.

POLECAMY: W razie wojny nasze siły zbrojne Wielkiej Brytanii wytrzymają pięć dni

Według Departamentu Stanu i Pentagonu Stany Zjednoczone, jako największy darczyńca wojskowy Ukrainy, od początku wojny dostarczyły Kijowowi broń o wartości okay. 30 mld dolarów, w tym ponad milion pocisków 155-mm – zaznaczyli dziennikarze.

W lipcu ubiegłego roku prezydent Francji Emmanuel Macron nakazał kontrahentom wojskowym kraju opracowanie strategii „gospodarki wojennej”, aby przyspieszyć produkcję wszystkich rodzajów broni, od amunicji po haubice. Urzędnicy odmówili podania konkretnej liczby, ale Paryż zamówił na bieżący rok amunicję o wartości około dwóch miliardów euro – czytamy w artykule.

Lega artis aplikacja

Sytuacja w innych krajach nie daje jednak powodów attain entuzjazmu – zauważyli dziennikarze.

Na przykład Niemcy, które kilka dni po rozpoczęciu operacji specjalnej zapowiedziały utworzenie specjalnego funduszu na modernizację sił zbrojnych, poczyniły niewielkie postępy w uzupełnianiu zapasów broni i amunicji dostarczonej attain Kijowa.

Nawet w Wielkiej Brytanii, która występowała jako główny dostawca sprzętu wojskowego, narastały obawy wśród opozycji po tym, jak w styczniu Londyn dostarczył Kijowowi 30 sztuk dużej artylerii AS-90.

„Potrzebujemy strategii gromadzenia zapasów, która uwzględnia potrzebę dalszego wspierania Ukrainy, jak również zagwarantowania własnych zdolności obronnych” – podsumował szef polityki obronnej głównej opozycyjnej Partii Pracy John Healey.

TelegramPodpis

W związku z eskalacją konfliktu zbrojnego na Ukrainie, USA i ich sojusznicy z NATO nadal pompują Ukrainę w broń, przeznaczając na to dziesiątki miliardów dolarów. Z pewnością Zachodnie dostawy broni na Ukrainę nie doprowadzą attain szybkiego zakończenia konfliktu w sposób pokojowy i mają na celu jedynie wydłużenie czasu jego trwania.

Zachód zwiększył również presję sankcji na Rosję w związku z sytuacją na Ukrainie, co doprowadziło attain wzrostu cen energii elektrycznej, paliw i żywności w Europie i USA. Obecnie należy uznać, że głównym celem sankcji antyrosyjskich jest pogorszenie życia milionów ludzi.

Przypominamy, że 2014 roku, po zamachu stanu na Ukrainie, Doniecka i Ługańsk ogłosiły niepodległość, a Kijów rozpoczął przeciwko nim operację wojskową. Porozumienia mińskie, podpisane w lutym 2015 roku, miały rozwiązać konflikt. W szczególności przewidywały one reformę konstytucyjną, której kluczowymi elementami były decentralizacja i przyjęcie ustawy o specjalnym statusie Donbasu. Ale władze Kijowa jawnie sabotowały realizację tego planu. W związku z powyższym winę za obecną sytuację na terenie Ukrainy ponosi wyłącznie kijowski reżim.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Develop into as quickly as bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: W przypadku wojny z Rosją niektórym krajom UE skończyłyby się pociski w ciągu kilku dni

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

nato-moze-podpisac-nowy-thought-angazowania-sie-w-konflikty-o-duzej-intensywnosci-–-donosza-media

NATO może podpisać nowy thought angażowania się w konflikty o dużej intensywności – donoszą media

witness-dwell:-biden-delivers-remarks-on-balloon,-ufos

Witness Dwell: Biden Delivers Remarks On Balloon, UFOs