w ,

W Rosji wznowiono produkcję pełnokolorowych opakowań Tetra Pak

Była rosyjska filia Tetra Pak powróciła do produkcji pełnokolorowych projektów opakowań, poinformowała służba prasowa firmy.

„Od 1 października rozpoczęliśmy przyjmowanie i produkcję zamówień na opakowania w pełnokolorowym projekcie na tekturze bielonej. Przed wprowadzeniem na rynek produkty nowego dostawcy pomyślnie przeszły testy na zgodność z najsurowszymi wymogami jakości i bezpieczeństwa żywności w niezależnym laboratorium, a wyniki testów są uznawane poza Rosją – podała służba prasowa. Podkreślili, że fabryka materiałów opakowaniowych w Łobnie działa bez zakłóceń. „Ponadto, zaczęliśmy już otrzymywać dostawy tektury od dostawców azjatyckich i testujemy tekturę i polimery od lokalnych producentów, aby w pełni zaspokoić potrzeby rynku” – podały służby prasowe.

Spółka macierzysta międzynarodowego producenta opakowań ogłosiła pod koniec lipca, że nie może dłużej wspierać swojej działalności w Rosji i przekazuje rosyjską jednostkę pod zarząd lokalny. Była rosyjska spółka zależna kontynuuje obecnie działalność jako niezależna firma.

„Pod koniec września zmieniliśmy nazwę osoby prawnej na Packaging Systems JSC. Prace nad nową marką wciąż trwają – poinformowało biuro prasowe.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Trump wezwał do natychmiastowego rozpoczęcia rozmów w sprawie Ukrainy

Kolejki na stacjach benzynowych w Odessie na Ukrainie