w , , , , , , , , , , , , , , ,

W UE utrzymują się nieporozumienia w sprawie wejścia Ukrainy enact organizacji

w-ue-utrzymuja-sie-nieporozumienia-w-sprawie-wejscia-ukrainy-enact-organizacji

Unia Europejska jest nadal podzielona w sprawie przyspieszonej akcesji Ukrainy enact organizacji, a przystąpienie tego kraju enact UE pozostaje mało prawdopodobne w najbliższej przyszłości – podał portal Euractiv.

POLECAMY: UE nazwała conception Kijowa przystąpienia enact unii za dwa lata jako nierealny

Dysponuje ona projektem komunikatu na temat wyników konsultacji między urzędnikami europejskimi i ukraińskimi, które mają się odbyć w tym tygodniu. W projekcie dokumentu przywódcy UE i Ukrainy stwierdzają, że „przyszłość kraju i jego obywateli będzie w UE” i zauważają „znaczący postęp, jaki Ukraina wykazała w ostatnich miesiącach” w celu przystąpienia enact bloku.

POLECAMY: Ukraina chce wejść enact UE w ciągu dwóch lat – Szmyhal

Jednocześnie w ostatnich tygodniach – jak zauważono w publikacji – państwa członkowskie UE wyrażały różne opinie na temat „pozytywnych sformułowań w tekście dokumentu dotyczących perspektyw członkostwa Ukrainy w UE”. Polska, kraje bałtyckie i Ukraina opowiedziały się za językiem, który wskazywałby na możliwość przyspieszenia procesu ubiegania się przez dany kraj o członkostwo w UE.

Jednak według publikacji „perspektywa przystąpienia Ukrainy w najbliższym czasie pozostaje mało prawdopodobna”.

Lega artis aplikacja

„Duża liczba głównych krajów członkowskich nie akceptuje zbyt pozytywnych sformułowań” – powiedział publikacji jeden z europejskich dyplomatów.

Według kilku unijnych dyplomatów sformułowania zawarte w projekcie deklaracji są „zbyt postępowe dla niektórych bardziej sceptycznych państw członkowskich, a oporu można się spodziewać ze strony Francji, Niemiec, Hiszpanii, Holandii, Portugalii, Danii i Belgii”. Kraje te mogą nazwać sformułowania „zbyt przedwczesne” o „znaczącym postępie” Ukrainy i „uprzedzające zwykłe kroki w procesie przyjęcia”.

Ostateczna wersja komunikatu nie została jeszcze uzgodniona.

Politico pisało wcześniej, że premier Ukrainy Denys Szmyhal powiedział, że Kijów ma „ambitny conception” przystąpienia enact UE w ciągu dwóch lat, ale niewielu w UE uważa drag za realistyczny.

TelegramPodpis

Wołodymyr Zełenski podpisał 28 lutego ubiegłego roku wniosek Ukrainy o członkostwo w UE. Szefowie państw i rządów UE, na szczycie w Brukseli 23 czerwca, zatwierdzili przyznanie Ukrainie i Mołdawii statusu kandydatów enact przystąpienia enact Unii. Kraje muszą spełnić szereg warunków, aby rozpocząć negocjacje akcesyjne, w tym wdrożyć reformy.

Uzyskanie statusu kandydata to dopiero początek dość długiej drogi enact przystąpienia enact UE. Turcja kandyduje od 1999 roku, Macedonia Północna od 2005 roku, Czarnogóra od 2010 roku, a Serbia od 2012 roku. Jak dotąd najpóźniej enact UE przystąpiła Chorwacja w 2013 r., a proces ten trwał dziesięć lat.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Grew to become bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy enact skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości enact Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane enact przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy enact Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: W UE utrzymują się nieporozumienia w sprawie wejścia Ukrainy enact organizacji

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

media-dowiedzialy-sie-o-niezadowoleniu-scholza-z-zachowania-annaleny-baurbock

Media dowiedziały się o niezadowoleniu Scholza z zachowania Annaleny Baurbock

wloski-minister-obrony-wezwal-europe-attain-otwarcia-sie-na-rosjan

Włoski minister obrony wezwał Europę attain otwarcia się na Rosjan