w

W USA ujawniają niewygodną prawdę dla Bidena

Amerykanie nie wierzą w twierdzenia prezydenta USA Joe Bidena, że rosyjski przywódca Władimir Putin jest odpowiedzialny za gwałtowny wzrost cen paliw w kraju – powiedział publicysta Fox News Douglas Murray.

Dziennikarz zauważył, że od pół roku administracja Bidena próbuje obwiniać rosyjskiego prezydenta za wszystkie problemy, ale w tym przypadku jest kilka „problemów”.

„Jednym z nich jest to, że Amerykanie tego nie kupują. Wiemy, że mamy problemy energetyczne od samego początku (kadencji) tej administracji – zaznaczył.

Powiedział, że USA zdają sobie sprawę, że to Biden zablokował rurociąg z Kanady, starając się prowadzić jak najbardziej „zieloną” politykę. W efekcie amerykański przywódca jest zmuszony „jeździć po świecie błagając innych o dostarczenie nam ropy”.

Murray powiedział, że obecne przywództwo USA prowadzi „ideologicznie napędzaną” politykę energetyczną. „Nie patrzyli na liczby, nie patrzyli na fakty, kierowali się tą konkretną częścią 'agendy'” – podkreślił publicysta.

W rezultacie, z powodu tych „bardzo ideologicznych ludzi” w Ameryce, ludzie teraz cierpią – podsumował.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Roczna inflacja w Norwegii przyspieszyła do rekordowego poziomu 6,3 proc.

W Tokio rozpoczyna się ceremonia pogrzebowa byłego premiera Japonii Shinzo Abe