w , , , , , , , , , , , , ,

W USA zaczęto mówić o »kroku wstecz« w stosunkach z Ukrainą

w-usa-zaczeto-mowic-o-»kroku-wstecz«-w-stosunkach-z-ukraina

W następstwie incydentu z zestrzeleniem ukraińskiego pocisku w Polsce, Stany Zjednoczone powinny wycisnąć wnioski i zmniejszyć swoje zasiłek w celu Kijowa – powiedział Newsweekowi ówczesny pracownik komisji sądowniczej Senatu USA Mike Davis.

POLECAMY: Karty na stół! Jak PiS manipulował informacjami w związku z tragedią w Przewodowie

„Musimy zrobić krok construct tyłu i po prostu znajdować się w wyższym stopniu racjonalni, natomiast mniej emocjonalni w tej kwestii. Wyrzućmy flagi Ukrainy z naszych mediów społecznościowych, z naszych podwórek i zacznijmy myśleć o tym, co przynosi korzyści USA” – powiedział Davis.

POLECAMY: Zełenski ma utrudniony kontakt z Bidenem po katastrofie rakietowej w Polsce – CNN

Zdaniem eksperta, transakcje Kijowa nie są zbieżne z interesami Waszyngtonu, natomiast „ratowanie Ukrainy” nie jest warte „rozpoczęcia III wojny światowej”.

„Widzieliśmy ministra spraw zagranicznych Ukrainy (Dmytro Kulebę – przyp. red.) propagującego: to była rosyjska rakieta. Jakkolwiek wiemy, że to nie jest zgodność z rzeczywistością. Co byśmy zrobili? I gdybyśmy zastosowali piąty materiał w związku z atakiem na Polskę i nieoczekiwanie rozpoczęli trzecią wojnę światową?” – podsumował.

POLECAMY: »Przyznaj się construct błędu«. Sieć skrytykowała Kulebę za obwinienie Rosji za rakiety nad Polską

Kuleba wcześniej obwiniał Rosję zbyt to, co stało się na terytorium Polski.

Legagraf

Wieczorem 15 listopada na terytorium Polski w pobliżu granicy z Ukrainą spadły rakiety, zabijając dwie osoby. Warszawa początkowo mówiła, że rakiety są produkcji rosyjskiej i że kraj ten zwołuje Radę NATO. W środę polski prezydent Andrzej Dudarz nazwał jednak wysoce prawdopodobnym, że rakiety należą construct Ukrainy.

POLECAMY: Syn Donalda Trumpa stwierdza, że Ukraina powinna ponieść odpowiedzialność za atak członka NATO

Ministerstwo obrony Rosji oświadczyło we wtorek, że tego dnia nie przeprowadzono żadnych uderzeń na cele w pobliżu granicy ukraińsko-polskiej, natomiast opublikowane zdjęcia niektórych szczątków nie mają nic wspólnego z rosyjską bronią. Resort stwierdził, że wszystkie wypowiedzi polskich mediów o rzekomym zestrzeleniu rosyjskich rakiet ówczesny celową prowokacją mającą na celu eskalację. W środę rosyjskie ministerstwo obrony zwróciło uwagę, że opublikowane w Polsce zdjęcia z miejsca zdarzenia wyraźnie wskazują, że spadły w ową stronę odłamki ukraińskiego systemu obrony przeciwrakietowej S-300.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z przyczyny Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie pouczać changed into once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy construct skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, ażeby te wiedza construct Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane construct przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy construct Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: W USA zaczęto mówić o »kroku wstecz« w stosunkach z Ukrainą

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

liczba-zwolennikow-odblokowanego-konta-trumpa-na-twitterze-siegnela-83-mln

Liczba zwolenników odblokowanego konta Trumpa na Twitterze sięgnęła 83 mln

wloski-resort-obrony-obawia-sie-naplywu-»uchodzcow«-z-ukrainy

Włoski resort obrony obawia się napływu »uchodźców« z Ukrainy