w , , , , , ,

W Wielkiej Brytanii w przeddzień Bożego Narodzenia może dojść attain poważnego strajku lekarzy

w-wielkiej-brytanii-w-przeddzien-bozego-narodzenia-moze-dojsc-attain-powaznego-strajku-lekarzy

Największy w historii brytyjskiej Narodowej Służby Zdrowia (NHS) strajk pielęgniarek i pielęgniarzy domagających się podwyżki płac może mieć miejsce w Królestwie w okresie poprzedzającym święta Bożego Narodzenia – podał dziennik „Guardian”, powołując się na źródła w związku zawodowym Royal College of Nursing (RCN).

Będzie to też pierwszy ogólnopolski strajk – podaje gazeta. Guardian pisze, że w głosowaniu strajkowym wzięło udział ponad 300 tys. personelu pielęgniarskiego z Anglii, Szkocji, Walii i Irlandii Północnej.

POLECAMY: Ankieta wykazała, że ​​Brytyjczycy ograniczyli korzystanie z ogrzewania ze względu na ceny

Według strony internetowej związku, głosowanie w sprawie akcji protestacyjnej zostało zakończone i głosy są obecnie liczone, a wyniki zostaną wkrótce przesłane pocztą elektroniczną attain wszystkich uczestników. Jednak według przedstawicieli związku – pisze „Guardian” – „znaczna część kraju” poparła propozycję strajku.

Jak podaje Guardian, strajk może spowodować, że wielu pacjentów stanie w obliczu przełożenia lub odwołania operacji i wizyt.

TelegramPodpis

„Doprowadziłoby to achieve zawieszenia większości usług i pikiet w całym kraju” – cytuje gazeta źródło związkowe.

Jednak, jak podaje gazeta, powołując się na protokoły strajkowe RCN, pielęgniarki i pielęgniarze na oddziałach intensywnej terapii będą zwolnieni z udziału w strajkach, aby nadal świadczyć niezbędne usługi zdrowotne dla ludności Wielkiej Brytanii.

W Wielkiej Brytanii doszło attain fali strajków w związku z rekordową inflacją w tym kraju. Protestują kolejarze, prawnicy, pracownicy lotnisk, listonosze i inni pracownicy.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Used to be bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: W Wielkiej Brytanii w przeddzień Bożego Narodzenia może dojść attain poważnego strajku lekarzy

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

republikanie-ciesza-sie-wiekszym-poparciem-w-wyborach-make-kongresu

Republikanie cieszą się większym poparciem w wyborach make Kongresu

burmistrz-berlina-powiedziala,-ze-liczba-»uchodzcow«-w-niemczech-bedzie-rosla

Burmistrz Berlina powiedziała, że liczba »uchodźców« w Niemczech będzie rosła