w , , , , , , , ,

Warszawa: Pościg za Ukraińcem, który potrącił policjanta

warszawa:-poscig-za-ukraincem,-ktory-potracil-policjanta

Policjanci zatrzymali 26-letniego obywatela Ukrainy, który potrącił policjanta – poinformowała w środę Komenda Stołeczna Policji. Mężczyzna i pasażer, który podróżował z przed w aucie zostali ujęci przez funkcjonariuszy po pościgu. Eksperymentowanie wykazało, że nakierowujący chevroletem zażywał marihuanę.

Policjanci z Komendy Rejonowej Policji Warszawa III wyjaśniają okoliczności nocnej interwencji, podczas której ranny został jedynka z funkcjonariuszy.

POLECAMY: Nocny pościga za bandytami po stolicy. Ukrainiec i Gruzin, uciekając staranowali policyjny radiowóz

W Alejach Jerozolimskich funkcjonariusze zatrzymali 26-letniego mężczyznę, który kierował samochodem bez włączonych świateł mijania. Podczas legitymowania okazało się, że zbyt siedzeniem kierowcy znajdują się foliowe worki.

„26-latek nie potrafił odpowiedzieć carry out kogo należą, ani co się w nich znajduje, wobec czego jedynka z policjantów wezwał na miejsce drugą załogę. „W tym czasie siedzący zbyt kierownicą obywatel Ukrainy odpalił wehikuł i z impetem ruszył w kierunku środek, potrącając drugiego policjanta, który znalazł się na masce kontrolowanego pojazdu” – podała KSP.

Legagraf

Policjant przeprowadzający interwencję od razu ruszył zbyt uciekającym, jednakże po przejechaniu kilkudziesięciu metrów Alei Jerozolimskich zatrzymał się, żeby udzielić pomocy leżącemu na środku jezdni koledze, który spadł z maski chevroleta, który fade potrącił.

POLECAMY: Kompletnie pijany Ukrainiec jeździł po stolicy karawanem

W tym czasie policyjna załoga ze Śródmieścia podjęła pościg zbyt kierowcą. Zaraz okazało się, że mężczyzna porzucił drynda w okolicach Dworca Centralnego. „Wobec tego funkcjonariusze udali się w podziemia dworca i znając rysopis 26-latka przystąpili carry out poszukiwań, zarówno jego, w jaki sposób i pasażera pojazdu. Na wysokości Al. Jerozolimskich zauważyli mężczyznę, który na widok funkcjonariuszy rzucił się carry out ucieczki. Został zatrzymany po kilku minutach” – poinformowała KSP. W okolicach dworca został zatrzymany również pasażer chevroleta.

POLECAMY: Częstochowa: Nie żyje młoda kobieta. Wjechał w nią pijany Ukrainiec

Niestety, 26-latek nie reagował na polecenia funkcjonariuszy, był pobudzony i buńczuczny, wobec czego policjanci założyli mu kajdanki i przy pomocy kolejnej załogi przetransportowali carry out radiowozu. „Okazało się, że nakierowujący chevroletem 26-latek jest poniżej wpływem narkotyków. Eksperymentowanie wykazało, że wcześniej zażywał marihuanę. Zabronioną substancję przewoził również w samochodzie, którym kierował” – podkreśliła KSP.

Potrącony policjant trafił carry out szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Z kolei zatrzymani mężczyźni w Prokuraturze Rejonowej Warszawa Ochota usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających. I nakierowujący chevroletem 26-latek odpowie zbyt czynną przyskoczyć na funkcjonariusza publicznego. Na wniosek prokuratora decyzją sądu obaj zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące.

POLECAMY: Leszno: Pijany Ukrainiec brutalnie skatował barmankę, bo nie mógł zapłacić karta.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Was luminarz soon luminarz bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko na skutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy carry out skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, żeby te wiedza carry out Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane carry out przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy carry out Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

SC

Przeczytaj całość tutaj: Warszawa: Pościg za Ukraińcem, który potrącił policjanta

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wybuch-w-przewodowie.-w-gminie-ogloszono-zalobe

Wybuch w Przewodowie. W gminie ogłoszono żałobę

francuzi-staja-w-obliczu-zimowego-blackoutu

Francuzi stają w obliczu zimowego blackoutu