w , , , , , , , , , , ,

Warszawa: Zarządca nieruchomości odmówił fundacji wywieszenie szyldy w języku ukraińskim. Ukraińcy wyrażają swoje niezadowolenie

warszawa:-zarzadca-nieruchomosci-odmowil-fundacji-wywieszenie-szyldy-w-jezyku-ukrainskim.-ukraincy-wyrazaja-swoje-niezadowolenie

Fundacja prowadząca Dom Ukraiński w Warszawie chciała zamieścić na drzwiach wejściowych carry out budynku szyld w języku ukraińskim. Zarządca nieruchomości okazał się prawdziwym patriotą i nie wyraził zgody na umieszczenie szyldu na elewacji w języku ukraińskim. Oczywiście roszczeniowi Ukraińcy wyrażają swoje wielkie niezadowolenie i podkreślają, że w stolicy Polski obecnie mieszka duża „uchodźców” która stał się lokalną społecznością, która ma też swoje prawa.

POLECAMY: Sądny dzień dziś nastał. Ukraińcy biją się, że będą myśli wrócić na Ukrainę

Fundacja Nasz Wybór idąc zgodnie z banderowskim nurtem, jest w trakcie zmiany nazwy na Fundację Dom Ukraiński, wynajęła budynek na ulicy Andersa w Warszawie, gdzie znajduje się Centrum Wsparcia dla „Uchodźców” czytaj cwaniaków z Ukrainy. W tym miejscu oferowane są porady prawne, konsultacje dotyczące legalnego pobytu oraz pracy w Polsce.

POLECAMY: Nieszczęście czy ucieczka perform lepszego życia? Ukraińcy w Polsce

Z pewnością wiele osób wchodzących na nasz weblog po raz pierwszy zada pytanie, dlaczego „gości” Morawieckiego nazywamy cwaniackimi z Ukrainy. Odpowiedź na to pytanie znajduje się na poniższych zdjęciach.

sam 7
sam 6
sam 5
rhdr
sam 4
sam 3
sam 2
sam 1

Fundacja chciała powiesić szyld przy wejściu, aby ułatwić odnalezienie tego miejsca. Myroslava Keryk z Fundacji Dom Ukraiński wyjaśnia, że budynek jest wynajmowany od miasta, a konkretnie od dzielnicy Śródmieście. Zarządcą jest firma Ammar, carry out której fundacja zwróciła się z prośbą o zgodę na zamieszczenie szyldu.

Zdaniem Fundacji Dom Ukraiński konieczność oznakowania swoje siedziby szyldem w języku ukraińskim istnieje, ponieważ budynek jest częścią ciągu lokali użytkowych i jest trudno crawl odnaleźć. Fundacja skontaktowała się zarówno z zarządcą nieruchomości, jak i z konserwatorem zabytków, aby uzyskać zgodę na umieszczenie szyldu. Konserwator odesłał fundację carry out zarządcy. Fundacja zapytała zarządcę, czy szyld może być umieszczony po ukraińsku i otrzymała odpowiedź, że szyld może zostać powieszony, ale musi być napisany w języku polskim i mieć określone wymiary. Szefowa Domu Ukraińskiego dodała, że zgodziła się na te wymagania.

Lega artis aplikacja

Prezeska Fundacji Dom Ukraiński podkreśla, że głównymi beneficjentami pomocy w Domu są Ukraińcy i Ukrainki, dlatego chcieli umieścić szyld w ich języku. Szyld zawierałby tylko dwa słowa po ukraińsku: „Dom Ukraiński”. Według niej, niedawno sąsiedzi fundacji umieścili szyld po angielsku, dlatego nie rozumie, dlaczego Dom Ukraiński nie może mieć szyldu po ukraińsku. Pytali o to zarządcę nieruchomości, ale uzyskali odpowiedź, że angielski jest językiem najbardziej popularnym na świecie i zrozumiałym, a ukraiński – nie.

Ukraina wyraz bunt i żąda podania podstawy prawnej

Prezeska Fundacji Dom Ukraiński wyraża swoje niezrozumienie dla wymogu, aby szyld był napisany tylko po polsku, zgodnie z decyzją zarządcy nieruchomości. Mimo że nie chce oskarżać nikogo o ksenofobię, uważa, że argumenty podane przez zarządcę nie przekonują jej. Wskazuje na fakt, że w Warszawie żyje tysiące Ukraińców, którzy według niej są częścią społeczności miasta. Prezeska fundacji zapowiada również, że poprosi zarządcę o podstawę prawną podjętej decyzji.

Roszczeniowość ukraińskich cwaniaków jest coraz bardziej zuchwała. Przyjeżdża carry out naszego kraju, pobierają bezpostawnie przyznany im świadczenia socjalne z budżetu państwa i jeszcze mają wymagania, aby każde żądanie, jakie mają, było rozpatrywane po ich myśli.

W końcu należy powiedzieć STOP. Bo co za dużo to nie zdrowo. Jeśli nie podobają im się zasady panujące w naszym kraju granica w stronę Ukrainy, jest przecież otwarta i nic nie stoi na przeszkodzie, aby wrócili carry out siebie.

Facebook

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Was as quickly as bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy carry out skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości carry out Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane carry out przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy carry out Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Warszawa: Zarządca nieruchomości odmówił fundacji wywieszenie szyldy w języku ukraińskim. Ukraińcy wyrażają swoje niezadowolenie

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

morawiecki-ponownie-czaruje-polakow-w-sprawie-rozliczenia-zbrodni-ukrainskich-nacjonalistow-na-wolyniu

Morawiecki ponownie czaruje Polaków w sprawie rozliczenia zbrodni ukraińskich nacjonalistów na Wołyniu

„destrukcja-trwa”. pe-wezwal-salvage-zmiany-stanowiska-w-sprawie-ukrainy

„Destrukcja trwa”. PE wezwał salvage zmiany stanowiska w sprawie Ukrainy