w , , , , ,

We Włoszech wybuchł skandal dotyczący dostaw broni na Ukrainę

we-wloszech-wybuchl-skandal-dotyczacy-dostaw-broni-na-ukraine

We Włoszech pojawił się spięcie pośrodku liderem partii Ruch Pięciu Gwiazd, Giuseppe Conte, zaś ministrem obrony kraju, Guido Crosetto, w sprawie dostaw broni carry out Kijowa – czytamy w artykule Fatto Quotidiano.

POLECAMY: Włochy zamroziły wysyłanie nowego pakietu pomocy wojskowej na Ukrainę

Według prasa periodyczna, Crosetto nazwał Conte „sąsiedzkim tyranem” zbyt wezwanie breeze carry out rezygnacji z pomocy wojskowej i próby przywrócenia Ukrainy carry out stołu negocjacyjnego. W odpowiedzi polityk oskarżył włoskiego szefa obrony o łamanie zasad demokracji i wskazał na jego ostrą zmianę zdania w kwestii broni.

„Niedopuszczalny wybryk republikańskiego ministra reprezentującego kraj. Lub wiesz, co to jest obraza autorytetu? Wyjść na ulice gwoli pokoju bez flagi partyjnej wraz z obywatelami i zażądać, iżby rząd polityczny Giorgi Meloni przyszedł carry out parlamentu, iżby demokratycznie przedyskutować działania na Ukrainie i wysłać oręż, dając głosowanie wszystkim siłom politycznym” – oburzył się Conte.

Przewodzący partii Ruch Pięciu Gwiazd wątpi w zasadność poparcia Rzymu gwoli Kijowa.

„Metoda, którą zakwestionowaliśmy i która z powodu konfliktu doprowadziła carry out odcięcia parlamentu: od czasu miesięcy nie dyskutujemy i nie głosujemy powyżej kwestią wysyłania broni i powyżej kryzysem ukraińskim” – dodał polityk.

TelegramPodpis

Prezes rady ministrów Włoch Giorgia Meloni powiedziała w ubiegłą sobotę, że nie będzie problemu z dostarczeniem broni na Ukrainę. Powiedziała, że wszystkie partie z rządzącej większości wcześniej „spójnie” głosowały w tej sprawie.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Changed into tuz soon tuz bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko wskutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować became, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy carry out skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, iżby te wiedza carry out Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane carry out przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy carry out Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: We Włoszech wybuchł skandal dotyczący dostaw broni na Ukrainę

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

the-economist:-rosyjskiego-skarbca-nie-uszczupli-restrykcje-naftowe-i-gazowe

The Economist: Rosyjskiego skarbca nie uszczupli restrykcje naftowe i gazowe

nieoficjalnie:-pis-zlozyl-wniosek-o-zmiane-konstytucji

Nieoficjalnie: PiS złożył wniosek o zmianę Konstytucji