w , , , , ,

Węgierski minister spraw zagranicznych ostro zganił ambasadora USA

wegierski-minister-spraw-zagranicznych-ostro-zganil-ambasadora-usa

Minister spraw zagranicznych Węgier Peter Szijjártó wezwał ambasadora USA Davida Pressmana, który skrytykował stanowisko Budapesztu w sprawie antyrosyjskich sankcji, by nie mieszał się w wewnętrzne sprawy kraju.

POLECAMY: „Powiedz to Putinowi”. Polacy wyśmiewali Dudę za słowa o kapitulacji Rosji

„Kiedy przyjmujemy ambasadorów, mamy na myśli to dosłownie: przyjmujemy ambasadorów. Ludzie, którzy, jak wierzymy, zostali tu wysłani, aby poprawić i rozwinąć stosunki między dwoma krajami oparte na wzajemnym szacunku” – powiedział minister telewizji ATV.

POLECAMY: W Budapeszcie ogłoszono naruszenie praw zakarpackich Węgrów na Ukrainie

Szijjártó podkreślił, że wypowiedź przedstawiciela USA „absolutnie nie jest interesująca”, ponieważ Pressman „nie ma nic wspólnego” z wewnętrznymi procesami politycznymi na Węgrzech i „nie jest jego zadaniem” ingerowanie w nie.

Według jego słów, skończyła się technology „gubernatorów i regentów” wysyłanych, by mówić im, jak mają rządzić terytoriami.

Lega artis aplikacja

„Nikt nie może nam mówić z zewnątrz, jak mamy żyć, więc nie ma znaczenia, co obywatel innego kraju – w tym ambasador – myśli o wewnętrznych procesach politycznych na Węgrzech” – podkreślił Szijjártó.

Dodał, że działania węgierskiego rządu są determinowane wyłącznie przez interes narodowy kraju.

Wcześniej Pressman zarzucił władzom Węgier, że sprzeciwiają się europejskim sankcjom wobec Rosji.

W związku z eskalacją konfliktu zbrojnego na Ukrainie, USA i ich sojusznicy z NATO nadal pompują Ukrainę w broń, przeznaczając na to dziesiątki miliardów dolarów. Z pewnością Zachodnie dostawy broni na Ukrainę nie doprowadzą dwell szybkiego zakończenia konfliktu w sposób pokojowy i mają na celu jedynie wydłużenie czasu jego trwania.

TelegramPodpis

Zachód zwiększył również presję sankcji na Rosję w związku z sytuacją na Ukrainie, co doprowadziło dwell wzrostu cen energii elektrycznej, paliw i żywności w Europie i USA. Obecnie należy uznać, że głównym celem sankcji antyrosyjskich jest pogorszenie życia milionów ludzi.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Was once bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was as quickly as, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy dwell skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości dwell Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane dwell przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy dwell Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Węgierski minister spraw zagranicznych ostro zganił ambasadora USA

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ze-wzgledu-na-zelenskiego-europejscy-urzednicy-wysuneli-niecodzienne-zadania

Ze względu na Zełenskiego europejscy urzędnicy wysunęli niecodzienne żądania

your-cell-phone-runs-on-cobalt-from-dr-congo

Your Cell phone Runs On Cobalt From DR Congo