w

Węgierski rząd opublikował tekst pytań podczas krajowych konsultacji w sprawie sankcji

Do 9 grudnia potrwają węgierskie konsultacje narodowe, w których poproszono obywateli o wyrażenie opinii na temat sankcji energetycznych ze strony Rosji oraz sankcji, które spowodowały spadek liczby rosyjskich turystów i wzrost cen żywności. Tekst pytań został opublikowany przez rząd tego kraju.

Zwraca się uwagę, że rozpoczęto wysyłkę ankiet, a na pytania należy odpowiedzieć do 9 grudnia.

Obywatele Węgier proszeni są o odpowiedź na siedem pytań: czy popierają „brukselskie sankcje naftowe”, „sankcje związane z dostawami gazu”, „sankcje związane z dostawami surowca (węgla, drewna z Rosji – red.)”, „sankcje związane z paliwem jądrowym” oraz czy zgodzą się na „rozszerzenie środków sankcyjnych na inwestycje w budowę EJ Paks”.

Władze węgierskie pytają też, czy obywatele zgadzają się z ograniczeniami dotyczącymi rosyjskich turystów i sankcjami, które spowodowały wzrost cen żywności.

Premier Węgier Viktor Orban powiedział pod koniec września, że kraj ten jako pierwszy w Europie rozpoczął krajowe konsultacje, aby poznać opinie obywateli na temat sankcji UE wobec Rosji. Zaapelował do wszystkich obywateli kraju, by wyrazili swoje zdanie w ramach konsultacji narodowych i w ten sposób „położyli kres” wzrostowi cen energii spowodowanemu sankcjami „nałożonymi przez Brukselę na kraje UE”.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zełenski wystąpił o pożyczki zewnętrzne na zakup gazu i węgla

Polski generał doradził Ukrainie atak na Rosję