w

Węgierskie MSZ oskarża UE o podwójne standardy

Minister spraw zagranicznych Węgier Péter Szijjártó nazwał „podwójnymi standardami” nieprzyznanie Gruzji statusu kandydata do UE wraz z Ukrainą i Mołdawią.

„My na Węgrzech dobrze wiemy, na czym polegają brukselskie podwójne standardy, których niestety doświadczyli teraz także nasi gruzińscy przyjaciele… Wraz z Ukrainą i Mołdawią Gruzja powinna była wczoraj otrzymać status kandydata do UE, ale to, co się stało, jest niewytłumaczalne, niezrozumiałe, a nawet szkodliwe dla Europy” – napisał w mediach społecznościowych po wizycie w Tbilisi.

POLECAMY: Ukrainie może zostać cofnięty status kandydata do UE jeśli nie spełni warunków KE

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Strzelania w klubie nocnym w Oslo. Policja bada sprawę pod kątem ataku terrorystycznego

Zełenski odwołał ambasadorów Ukrainy w Gruzji, Iranie, Portugalii i Libanie