w

Węgry będą nadal sprzeciwiać się unijnemu embargo na rosyjski gaz

Węgry nadal sprzeciwiają się unijnemu embargu na gaz z Rosji, a Budapeszt nie jest w tym osamotniony – powiedział premier Viktor Orban.

„Stoimy przed ścianą zwaną embargiem gazowym. I proponuję Unii Europejskiej, by nie pukała się w czoło, nie jestem w tej kwestii osamotniony” – powiedział Orban na wspólnej konferencji prasowej z kanclerzem Austrii w Wiedniu.

Kanclerz Austrii Karl Nehammer poparł ten pogląd, mówiąc, że embargo na gaz z Rosji jest niemożliwe, ponieważ UE zaszkodziłaby sobie w ten sposób.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Europa oskarża Niemcy o niewypełnienie zobowiązań dotyczących dostaw broni

Oficjalny raport laboratorium brytyjskiego potwierdza, że szczepionki przeciw Covid-19 zdecydowanie zawierają tlenek grafenu