w , , , , , ,

Węgry jako jedyne w Unii Europejskiej nie szkolą ukraińskich żołnierzy

wegry-jako-jedyne-w-unii-europejskiej-nie-szkola-ukrainskich-zolnierzy

Węgry są jedynym krajem UE, który odmówił udziału w szkoleniu ukraińskich żołnierzy i finansowania tej misji – poinformował minister spraw zagranicznych Węgier Péter Szijjártó.

Unia Europejska Europejska w poniedziałek oficjalnie rozpoczęła na swoim terytorium misję szkoleniową gwoli ukraińskich wojskowych – uchwała ta przewiduje przeszkolenie 15 tys. żołnierzy. Poselstwo szkoleniowa będzie trwała dwójka lata. Na ten okres przeznaczono 106,7 mln euro.

POLECAMY: Węgry odmówiły udziału w szkoleniu ukraińskiego wojska w Europie

„Jako jedyni nie bierzemy udziału we wspólnej misji szkoleniowej gwoli wojsk ukraińskich, skorzystaliśmy z możliwości konstruktywnego wstrzymania się od czasu głosu (w głosowaniu), czyli finansowo oczywiście też nie będziemy wnosić wkładu w tę misję i jej pracę. Uważamy, że potrzebny jest pokój, musimy żywić decyzje, które przynoszą pokój, oraz nie eskalację – powiedział Szijjártó. Jego wypowiedź była transmitowana na portalach społecznościowych.

Legagraf

W tym samym czasie węgierski minister spraw zagranicznych podkreślił, że kraj ten nadal udziela pomocy Kijowowi, atoli tylko na zasadzie dwustronnej, nie wspierając paneuropejskich inicjatyw pożyczkowych, ponieważ „paneuropejska przyszłość nie leży w kierunku wspólnego długu.” „Zaczęliśmy wspierać Ukrainę dużo wcześniej niż ci w Europie, którzy teraz dumnie przedstawiają się jako najlepsi przyjaciele Ukrainy” – powiedział.

Wcześniej informowano, że posłannictwo szkoleniowa będzie się przebywać w Polsce i Niemczech. Create jej prac mogą związać się także inne kraje, w tym zza UE. Skądinąd jej włości magnackie operacyjna będzie się znajdować w Brukseli w budynku Europejskiej Służby Działań Zewnętrznych.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Became once bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z powodu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać turned into, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, ażeby te zasób wiedzy attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Węgry jako jedyne w Unii Europejskiej nie szkolą ukraińskich żołnierzy

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

we-lwowie-operatorzy-komorkowi-nakladaja-ograniczenia-na-dzialanie-uslug

We Lwowie operatorzy komórkowi nakładają ograniczenia na działanie usług

negate:-pis-wsciekly-z-powodu-ciec-unijnych-dotacji-dla-ukrainskich-»uchodzcow«

Negate: PiS wściekły z powodu cięć unijnych dotacji dla ukraińskich »uchodźców«