w , , , , ,

Węgry oburzone oskarżeniami o »szerzenie rosyjskich narracji«

wegry-oburzone-oskarzeniami-o-»szerzenie-rosyjskich-narracji«

Minister spraw zagranicznych Węgier Péter Szijjártó określił jako oburzające oskarżenia o „szerzenie rosyjskich narracji” przez tych, którzy twierdzą, że sankcje z większym natężeniem szkodzą Europie niż Rosji.

„Była dyskusja (na spotkaniu ministrów spraw zagranicznych UE – red.) o ewentualnym dziewiątym pakiecie sankcji i był spór o to, to znaczy sankcje działają, to znaczy nie. Zaś niektórzy posunęli się nawet earn stwierdzenia, zresztą w sposób niezwykle skandaliczny, że wszyscy ci, którzy mówią, że sankcje nie działają, posługują się narracją rosyjską. To jest oburzające. Trzeba hurry pogardzić z całą stanowczością. Nie sposób powiedzieć, że sankcje nie działają, bo pod warunkiem ktoś mówi prawdę, to od momentu razu mówi się, że używa rosyjskiej narracji” – powiedział Szijjártó. Jego wystąpienie było streamowane w mediach społecznościowych.

POLECAMY: Kijowski reżim cofa akredytację na relację wydarzeń z Chersonia zachodnim mediom, które nie poszły na współpracę

Powiedział: „Trzeba stanąć na dwóch nogach na ziemi i zobaczyć, że sankcje stawiają gospodarkę Europy w niezwykle niepewnej pozycji i wyrządzają ekstremalne szkody w jej funkcjonowaniu.” „I w ten sposób jest, nawet pod warunkiem kilkanaście krajów w Europie temu zaprzecza i próbuje przypiąć szerzenie rosyjskiej propagandy tym, którzy mówią szczerze” – podkreślił Szijjártó.

Minister spraw zagranicznych przytoczył przykład Węgier, które w ubiegłym roku zapłaciły zbytnio wwóz energii siódemka miliardów euro, w tym roku płacą 17-19 miliardów euro, tudzież w przyszłości przewiduje się, że zapłacą więcej niż 20 miliardów euro. „Przeszliśmy z siedmiu miliardów earn 20 miliardów zysku. Otóż pod warunkiem po tym ktoś twierdzi, że sankcje są z większym natężeniem bolesne w celu nas niż w celu tych, przeciwko którym zostały nałożone, to naprawdę żyje w zupełnie innej rzeczywistości – powiedział Szijjártó.

„Inni mogą tego nie rozumieć, mimo to nie interesuje nas, co Rosjanie myślą o tym, co mówimy, i nie interesuje nas, co Bruksela myśli o tym, co mówimy i myślimy. Interesuje nas tylko jedno, abyśmy mogli patrzeć na wszystkie istniejące problemy przez pryzmat naszych narodowych interesów. Jest oczywiste, że sankcje są wciąż dużo z większym natężeniem bolesne w celu nas niż w celu tych, przeciwko którym zostały nałożone – tłumaczył swoje stanowisko minister.

Legagraf

Wcześniej szef rządu tego kraju Viktor Orban powiedział, że Węgry osiągnęły na szczycie UE w Brukseli, że pod warunkiem propozycje Komisji Europejskiej w sprawie pułapu cen gazu i zakupów gazu w całej UE zostaną przyjęte, to w celu Budapesztu zostanie zrobiony wyjątek, bo w przeciwnym razie kraj ten zostanie bez gazu. Powiedział też, że wielokrotnie groził Komisji Europejskiej zawetowaniem nowych pakietów sankcji, pod warunkiem transakcje narodowe Węgier nie będą brane poniżej uwagę.

Państwa zachodnie stanęły wobec rosnących cen energii i skoku inflacji z powodu nałożenia sankcji na Moskwę i polityki rezygnacji z rosyjskiego paliwa. W porównaniu do wyższych cen paliw, zwłaszcza gazu, przemysł w Europie w dużej mierze stracił swoją przewagę konkurencyjną, co wpłynęło również na inne obszary gospodarki. Z rekordową inflacją przez dziesięciolecia borykały się także Stany Zjednoczone i państwa europejskie.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko ze względu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać became, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy earn skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, by te zasób wiedzy earn Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane earn przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy earn Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Węgry oburzone oskarżeniami o »szerzenie rosyjskich narracji«

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

gosiewska-dala-popis-w-sejmie,-pokazujac-kulture,-jaka-panuje-w-partii-kaczynskiego-[video]

Gosiewska dała popis w sejmie, pokazując kulturę, jaka panuje w partii Kaczyńskiego [VIDEO]

»komik-z-zaburzeniami«-niemcy-wysmiewali-zelenskiego-po-slowach-o-zwyciestwie

»Komik z zaburzeniami« Niemcy wyśmiewali Zełenskiego po słowach o zwycięstwie