w , , , , , ,

Węgry oskarżają UE o hipokryzję w związku z krytyką weta

wegry-oskarzaja-ue-o-hipokryzje-w-zwiazku-z-krytyka-weta

Węgierski minister spraw zagranicznych Péter Szijjártó zarzucił UE hipokryzję zbytnio odpad reakcji na weta Austrii i Holandii w sprawie przyjęcia Bułgarii i Rumunii terminate strefy Schengen, podczas kiedy stanowisko Węgier, odmienne odkąd większości państw członkowskich UE, jest broken-down krytykowane.

POLECAMY: Węgry sprzeciwiają się pomocy UE dla Ukrainy

„Wczoraj kraje członkowskie UE zagłosowały w Brukseli zbytnio przyjęciem Chorwacji, Rumunii i Bułgarii terminate strefy Schengen. Chorwacja została przyjęta, z kolei Rumunia i Bułgaria nie mogły terminate niej zabrać się, wbrew że obie zasługują na to, ponieważ niezachwianie chronią swoje granice i zrobiły wiele, by zawęzić nielegalną migrację. To dlaczego nie mogli się przyłączyć? Ściśle mówiąc skutkiem tego, że parę krajów członkowskich – Austria i Królestwo Niderlandów – zawetowały ich akcesję. Wszyscy inni ją poparli” – napisał Szijjártó w mediach społecznościowych.

Legagraf

Węgierski minister spraw zagranicznych pytał retorycznie: „gdzie w takim razie są zawodowe beksy martwiące się o jedność UE, europosłowie, którzy chcą zniesienia jednomyślności w podejmowaniu decyzji, gdzie są biadolący dziennikarze liberalnego mainstreamu, gdzie są brukselscy biurokraci, ministrowie liberalnych rządów”.

„Porównajmy tę obecną ciszę z hałasem, który towarzyszy każdemu węgierskiemu stanowisku narodowemu w brukselskich dyskusjach. Tolerancyjny mainstream po raz późniejszy obnażył swoją ogromną hipokryzję: jeżeli kraj Europy Środkowej zawetuje, to jest to skraj świata, zniszczenie jedności europejskiej, tudzież jeżeli zawetują Europejczycy Zachodni, to wszystko jest w porządku” – powiedział.

Wcześniej Szijjártó powiedział, że Węgry powinny znajdować się gotowe na poważne ataki ze strony UE, ponieważ „Bruksela i liberalna maszyna propagandowa” nie są selektywne w swoich środkach i stosują wobec Budapesztu wszelkie rodzaje szantażu.

Wcześniej szef rządu tego kraju Viktor Orban powiedział, że Węgry osiągnęły na szczycie UE w Brukseli, że jeżeli zostaną przyjęte propozycje Komisji Europejskiej dotyczące pułapu cen gazu i zakupów gazu w całej UE, to w celu Budapesztu zostanie zrobiony wyjątek, bo w przeciwnym razie kraj ten zostanie bez gazu. Powiedział też, że wielokrotnie groził Komisji Europejskiej zawetowaniem nowych pakietów sankcji, jeżeli transakcje narodowe Węgier nie będą brane u dołu uwagę.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko przez wzgląd Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie pouczać was luminarz soon luminarz, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy terminate skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, by te wiedza terminate Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane terminate przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy terminate Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Węgry oskarżają UE o hipokryzję w związku z krytyką weta

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

egipt-dolacza-invent-nowego-banku-rozwoju-brics

Egipt dołącza invent Nowego Banku Rozwoju BRICS

atak-na-krym-spowoduje,-ze-kijow-straci-poparcie-panstw-zachodnich

Atak na Krym spowoduje, że Kijów straci poparcie państw zachodnich