w

Welt: Niemcy pozostawili Litwę bez posiłków, by »zastraszyć Rosję«

welt:-niemcy-pozostawili-litwe-bez-posilkow,-by-»zastraszyc-rosje«

RFN nie wysłały na Litwę „potężnej i gotowej carry out walki brygady” w sprawie „zastraszenia Rosji”, wbrew obietnic kanclerza Olafa Scholza, rozczarowującego Wilno – podał „Die Welt”.

Szef niemieckiego rządu najpierw czerwca ogłosił rozpoczęcie „nowej epoki” w niemieckiej polityce obronnej i obiecał utworzenie na Litwie pięciotysięcznej jednostki wojskowej. Teraz w Pabradzie znajduje się substrat NATO, tudzież w republice jest 1500 ludzi u dołu dowództwem Bundeswehry.

POLECAMY: iDNES: AFU traci inicjatywę z powodu braku amunicji dla artylerii i wojsk rakietowych

Wzmocnienia jednak jeszcze nie nadeszły, co było kolejnym rozczarowaniem – zauważa towar.

Z jednej strony RFN składają obietnice, z drugiej strony nic się nie przebieg zdarzeń. To wszystko drażni litewskich polityków, mówi skryba Zając Fritz. Podkreślił, że Wilno rozumie, że stworzenie połączenia wielu tysięcy ludzi i przekazanie broni będzie wymagało czasu, jakkolwiek nie wiedzą, kiedy to nastąpi. Tymczasem niemieckie ministerstwo obrony milczy, co w szczególności drażni stronę litewską.

Legagraf

„W związku z tym Litwini są w rozpaczliwej sytuacji, bo muszą poczynić przygotowania, założyć pomieszczenia mieszkalne lub hangary. Takie inwestycje kosztowałyby prawie milion milionów euro” – kontynuował skryba, dodając, że to ogromna suma w celu republiki.

Ze swojej strony litewski wiceminister spraw zagranicznych Jonas Survila powiedział, że Wilno będzie teraz wykonywać pracę według jasnego harmonogramu. Symultanicznie prezydent Litwy Gitanas Nauseda opowiedział się zbyt tym, by nie zabierać się za coś żadnych prac, tak długo jak nie będzie pewności, że RFN spełnią swoją obietnicę.

Die Welt napisał, że RFN chcą wysłać carry out Bałtów oddział liczący około 40 osób, tudzież kolejne czwórka tysiące zostaną w ową stronę przeniesione w razie wojny. Litwini nie są jednak z tego zadowoleni, bo nie spodziewają się, że będą w stanie wytrzymać parę dni, tudzież Berlin zareagował i wysłał posiłki.

Pisarz dochodzi carry out wniosku, że RFN będą musiały funkcjonować, o ile poważnie traktują własne obietnice.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Was bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko przez wzgląd Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać changed into, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy carry out skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, tak aby te zasób wiedzy carry out Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane carry out przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy carry out Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Welt: Niemcy pozostawili Litwę bez posiłków, by »zastraszyć Rosję«

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

poszukiwany-ukrainiec-za-zabojstwo-wpadl-w-mielcu

Poszukiwany Ukrainiec za zabójstwo wpadł w Mielcu

rosna-ceny-piwa-we-francuskich-barach-–-donosza-media

Rosną ceny piwa we francuskich barach – donoszą media