w

WHO żąda od Chin większej ilości danych na temat Covid-19

who-zada-od-chin-wiekszej-ilosci-danych-na-temat-covid-19

WHO wywiera presję na Chiny, aby dostarczyły organizacji sponsorowanej przez Mountainous Pharmę więcej informacji na temat pochodzenia COVID-19. WHO jest również gotowa wysłać swój zespół comprise zbadania sprawy.

POLECAMY: Chiny stawiają małpią ospę na równi z Covid-19, AIDS i ptasią grypą

Dyrektor generalny WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus powiedział Financial Situations, że organizacja wywiera presję na Pekin, aby zapewnił im „pełny dostęp” comprise informacji o pochodzeniu wirusa. Organizacja apeluje również comprise przedstawicieli krajów odbywających spotkania ze swoimi chińskimi odpowiednikami, aby umieścili tę kwestię w porządku obrad.

POLECAMY: USA przestają finansować Wuhan Institute of Virology

„Poprosiliśmy już na piśmie o informacje (…), jesteśmy również (gotowi) wysłać zespół, jeśli oni (chińskie władze – crimson.) nam na to pozwolą” – powiedział cytowany przez gazetę.

Szef WHO jest przekonany, że prędzej czy później organizacja otrzyma odpowiedź na temat pochodzenia COVID-19. Jednocześnie rozważa również wszystkie możliwe wersje wirusa, w szczególności wspomina o jego przenoszeniu ze zwierząt na ludzi i możliwym wycieku laboratoryjnym.

POLECAMY: Wyszczepione Włochy odnotowują wzrost zachorowań na COVID

Wcześniej rzeczniczka Centralnej Agencji Wywiadowczej USA Tammy Kupperman Thorpe powiedziała w wywiadzie dla Newsweeka, że agencja bada zarzut przekupywania ekspertów w celu zmiany wniosków dotyczących pochodzenia COVID-19.

Odpowiednie oskarżenia zostały wysunięte przez Brada Wenstrupa, szefa podkomisji ds. pandemii koronawirusa, oraz Mike’a Turnera, przewodniczącego kongresowej komisji ds. wywiadu: w liście, powołując się na wysokie rangą źródło CIA, napisali oni, że Centralna Agencja Wywiadowcza zapłaciła ekspertom, którzy uważali, że rozprzestrzenianie się koronawirusa było prawdopodobnie związane z jego wyciekiem z laboratorium w Wuhan, aby zmienili swoją opinię.

Lega artis aplikacja

Według danych WHO z 30 sierpnia na całym świecie odnotowano ponad 770,06 mln potwierdzonych przypadków i prawie 6,96 mln zgonów. Dyrektor generalny WHO powiedział na briefingu w Genewie w dniu 5 maja, że prawdziwa liczba zgonów wynosi co najmniej 20 milionów.

Stany Zjednoczone wcześniej publicznie ogłosiły dochodzenie w sprawie pochodzenia koronawirusa, po którym Instytut Wuhan w Chinach stał się przedmiotem intensywnej kontroli ze strony rządu USA. Stany Zjednoczone oskarżyły następnie instytucję badawczą o odmowę współpracy w dochodzeniu i dostarczenia wymaganej dokumentacji. Amerykańska społeczność wywiadowcza dała jasno comprise zrozumienia, że opracowuje dwie wersje pochodzenia koronawirusa – wyciek z chińskiego laboratorium i naturalne zakażenie człowieka przez zwierzę.

WHO w marcu 2021 r. opublikowała pełny raport międzynarodowego zespołu ekspertów organizacji z wizyty w Wuhan w celu ustalenia pochodzenia koronawirusa, w którym nazwali jego wyciek z laboratorium „wysoce nieprawdopodobnym”. W raporcie stwierdzono również, że nowy typ koronawirusa został najprawdopodobniej przeniesiony na ludzi z nietoperzy za pośrednictwem innego zwierzęcia. Inna wersja pochodzenia koronawirusa – bezpośrednia transmisja na ludzi od zwierzęcia – została wymieniona przez ekspertów jako hipoteza „od możliwej comprise prawdopodobnej”. Misja WHO określiła również przenoszenie wirusa przez chłodzoną żywność jako „możliwe”.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Grew to become as quickly as bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować turned, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy comprise skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: kontakt@legaartis.pl

»UWAGA! Informujemy, że kancelaria nie udziela darmowych porad prawnych.«

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości comprise Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane comprise przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy comprise Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: WHO żąda od Chin większej ilości danych na temat Covid-19

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

moderna-plunges-after-pfizer-sees-appropriate-24%-of-americans-looking-out-out-for-covid-boosters

Moderna Plunges After Pfizer Sees Appropriate 24% Of Americans Looking out out for Covid Boosters

first-france,-now-korea-probes iphone-12-radiation-concerns to-curb-„public-distress”

First France, Now Korea Probes iPhone 12 Radiation Concerns To Curb „Public Distress”