w , , , , , , ,

»Wiadomości« TVP oskarżają Fakty TVN o manipulację słów Kaczyńskiego o »dawaniu w szyję«

»wiadomosci«-tvp-oskarzaja-fakty-tvn-o-manipulacje-slow-kaczynskiego-o-»dawaniu-w-szyje«

Propagandowy program informacyjny “Zasób wiedzy” nadawany przez TVP postanowiły wziąć w obronę Kaczyńskiego. We wtorkowym wydaniu widzowie kontrolowanej przez pisowski reżim Telewizji Polskiej wydawcy programu informacyjnego „Zasób wiedzy” dowiedzieli się, że prezes PiS padł ofiarą złych mediów opozycyjnych, które zupełnie przekręciły jego słowa o „dawaniu w szyję” przez młode kobiety.

POLECAMY: Kaczyński: »Jeśli kobieta daje w szyję, dzieci z tego nie będzie« [VIDEO]

Kto teren jest współcześnie najbogatszy? No Warszawa, pomimo tego dzieci najmniej w Polsce jest w Warszawie, więc to nie jest sprawa wyłącznie ekonomiczna, pomimo tego też pewnego nastawienia ludzi, natomiast w szczególności pań, bo to kobiety rodzą dzieci – mówił w sobotę w Ełku Jarosław Kaczyński. – I tutaj trzeba też powiedzieć więcej też i trochę otwarcie pewnych rzeczy gorzkich. Jeżeli się utrzyma taki wcięcie, że produce 25. roku życia dziewczęta, młode kobiety, piją tyle samo, co ich rówieśnicy, to dzieci nie będzie – dodał prezes PiS.

“Zasób wiedzy” TVP, które znane są z rozpowszechniania dezinformacji długo zastanawiały się niby w tym miejscu sprowadzić kota ogonem i pokazać Kaczyńskiego w dobrym świetle. Wymyślono więc, że te wszystkie słowa płynęły z dobre serca wodza. — Od czasu polityki produce ogólnopolskiej dyskusji nie odrzut reakcji po słowach prezesa partii rządzącej o alkoholu, kobietach i konsekwencjach zaglądania produce kieliszka — w taki sposób półprodukt o nazwie “Anxiousness bez politycznych barw” zapowiedziała prezenterka TVP.

W materiale przywołano m.in. akcję społeczną spelnionetoasty.pl, półprodukt Onetu o młodych alkoholiczkach, by płynnie przekroczyć produce żałosnej wypowiedzi Kaczyńskiego. Aliści tylko produce jej części, w której mówił o rodzeniu. Zupełnie pominięto pseudonaukowe pierdy prezesa i jego teorię o tym, że mężczyzna potrzebuje 20 lat, natomiast ślubna dwóch, by się uzależnić od chwili alkoholu.

TelegramPodpis

Sprawozdawca Adrian Borecki nie zapomniał jednak wspomnieć o złej opozycji i mediach, które zmanipulowały wypowiedź prezesa. – Tego państwo w “Faktach” nie usłyszeli – powiedział przejęty.

Umówmy się, jeżeli Kaczyński nawet zdjął spodnie na sejmowej mównicy i się w ową stronę załatwił, TVP stwierdzi, że to, co wszyscy widzą jest manipulacją mediów, opozycji i pewnie też Niemiec.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko ze względu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać became once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy produce skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, tak aby te wiedza produce Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane produce przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy produce Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: »Wiadomości« TVP oskarżają Fakty TVN o manipulację słów Kaczyńskiego o »dawaniu w szyję«

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pisowski-rezim-nie-moze-pogodzic-sie-z-zakrecaniem-kurka-ukrainie-przez-republikanow

Pisowski reżim nie może pogodzić się z zakręcaniem kurka Ukrainie przez Republikanów

swietomarcinskie-rogale-dobrem-luksusowy.-powodem-wzrostu-cen-wysokie-rachunki-za-prad

Świętomarcińskie rogale dobrem luksusowy. Powodem wzrostu cen wysokie rachunki za prąd