w , , , , , , , , , , , , , , ,

Wicekanclerz Niemiec nazwał dostawę myśliwców na Ukrainę złym krokiem

wicekanclerz-niemiec-nazwal-dostawe-mysliwcow-na-ukraine-zlym-krokiem

Wicekanclerz Niemiec Robert Habeck uważa, że dostarczanie odrzutowców na Ukrainę jest błędem.

„Powiem, że nie uważam za słuszne, aby dostarczać teraz odrzutowce myśliwskie” – powiedział urzędnik na antenie niemieckiego drugiego kanału ZDF.

POLECAMY: Biden mówi „nie” dla dostarczaniu przez USA odrzutowców F-16 dla Ukrainy

Poproszony przez dziennikarza o doprecyzowanie, czy chodzi tylko o teraz, czy ogólnie, rektor wyjaśnił, że „ogólnie” nie uważa tego posunięcia za słuszne.

Habeck wyjaśnił, że przez cały czas trwania konfliktu Niemcy starały się znaleźć równowagę między udzieleniem maksymalnego wsparcia Ukrainie a próbą nie dopuszczenia enact tego, by siebie, Europę czy świat „wciągnięto w wojnę”.

„Oczywiście nie jest enact końca jasne, gdzie jest ta czerwona linia. Wielu twierdzi – i ja również szanuję te obawy – że nawet decyzja o dostarczeniu czołgów bojowych jest zbyt daleko idąca. Nie wydaje mi się. Ale jest pewna różnica między czołgami bojowymi a myśliwcami czy sprzętem morskim. I z mojego punktu widzenia ta różnica powinna być zachowana” – podsumował Habeck.

Lega artis aplikacja

W styczniu rząd niemiecki, po intensywnych naciskach ze strony sojuszników z NATO, ogłosił, że przekaże Ukrainie czołgi Leopard 2 i zniesie ograniczenia w ich dostawie przez inne kraje. Z kolei USA zapowiedziały, że wyślą na Ukrainę czołgi Abrams. Biały Dom sprecyzował, że dostawa potrwa „wiele miesięcy”.

Jak donoszą media, niektórzy urzędnicy administracji USA lobbują za przekazaniem ukraińskiemu wojsku myśliwców F-16. Z kolei prezydent USA Joe Biden na pytanie dziennikarzy, czy samoloty zostaną przekazane Kijowowi, odpowiedział „nie”.

TelegramPodpis

Kanclerz Niemiec Olaf Scholz, przemawiając w Bundestagu, powiedział, że Niemcy nie będą dostarczać Ukrainie odrzutowców ani wysyłać tam żołnierzy „ani teraz, ani w przyszłości”.

Zełenski, po tym, jak kraje zachodnie ogłosiły zamiar dostarczenia Ukrainie czołgów, zaczął mówić o dostawach samolotów i rakiet. 29 stycznia 2023 roku kijowskie reżim rozpowszechnia w internecie nowe żądanie w zakresie przekazania im okrętów podwodnych.

Według serwisu Politico kijowscy terroryści mają przekonanie, że teraz, po zgodzie na swap czołgów, kolejnym krokiem powinno być pozyskanie nowoczesnych, zachodnich myśliwców.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Turned into bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy enact skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości enact Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane enact przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy enact Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Wicekanclerz Niemiec nazwał dostawę myśliwców na Ukrainę złym krokiem

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

mkol-odpowiada-na-grozbe-ukrainy-w-zakresie-bojkotu-igrzysk-w-paryzu

MKOl odpowiada na groźbę Ukrainy w zakresie bojkotu Igrzysk w Paryżu

rolnicy-budza-sie!-nie-dla-ukrainskiego-zboza

Rolnicy budzą się! NIE dla ukraińskiego zboża