w

Wicepremier Hiszpanii nazwał dostawy gazu przez Nord Stream ulgą

Hiszpańska wicepremier i minister ds. transformacji ekologicznej Teresa Ribera nazwała wznowienie dostaw gazu przez gazociąg Nord Stream ulgą.

„To ulga, jeśli chodzi o bezpośrednią presję, to ulga, którą przyjąłem z pewnym sceptycyzmem” – powiedział Ribery hiszpańskiej stacji radiowej Cadena SER.

„Nord Stream, główny szlak dostaw gazu do Europy należący do Gazpromu, wznowił pracę 21 lipca po planowych konserwacjach. Na podstawie danych operatora, spółki Nord Stream AG, pompowanie po wznowieniu pozostanie na poziomie około 40 procent wydajności, czyli tam, gdzie było od połowy czerwca. Strona rosyjska wielokrotnie podkreślała, że ograniczenie dostaw wynika wyłącznie z sankcji, które spowodowały problemy z naprawą kompresorów gazowych Siemensa. Na przykład Kanada dopiero 10 lipca ogłosiła, że może usunąć jednego z nich z kraju.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Johnson pożegnał się z Parlamentem słowami „Hasta la vista, baby”

PepsiCo ponownie wchodzi na rynek rosyjski ze zmienionymi nazwami kluczowych produktów