w

Wielka Brytania gotowa na organizację Eurowizji w 2023 r.

Przedstawiciel brytyjskiego premiera Borisa Johnsona powiedział, że kraj z zadowoleniem przyjmie zorganizowanie Eurowizji, jeśli taka decyzja zostanie podjęta, a także obiecuje w jak największym stopniu odzwierciedlać kulturę Ukrainy, donosi Sky News.

Organizatorzy poinformowali w piątek, że ze względu na sytuację w kraju Ukraina nie będzie mogła gościć konkursu muzycznego Eurowizji. Europejska Unia Nadawców zapowiedziała, że ​​teraz rozpoczną się rozmowy na temat ewentualnego hostingu konkursu w Wielkiej Brytanii.

„W związku z tą decyzją EBU podjęło rozmowy o organizacji konkursu w kraju, z którego pochodzi laureat drugiego miejsca w tegorocznym konkursie – z brytyjskim nadawcą BBC. Chcielibyśmy, by zwycięstwo Ukrainy w tegorocznym konkursie było odpowiednio podkreślone w przyszłorocznym show. Jest to dla nas priorytetowy wątek w dyskusji z potencjalnym gospodarzem Eurowizji 2023” – pisze EBU.

BBC odpowiedziało, że „nie jest to sytuacja, która może się komukolwiek podobać”. Dodała jednak, że oczywiście podejmie rozmowy na ten temat jeżeli EBU zdecyduje się na wybór Wielkiej Brytanii, jako kraju gdzie będzie odbywać się przyszłoroczna Eurowizja.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Lekarze wzywają do wyłączenia sieci 5G

Medien: USA setzen Verkauf von Gray Eagle-Drohnen an die Ukraine aus