w

Wielka Brytania jest gotowa udzielić Ukrainie dodatkowego kredytu

Londyn jest gotowy udzielić Kijowowi dodatkowej gwarancji kredytowej w wysokości 525 milionów dolarów za pośrednictwem Banku Światowego, poinformowało w oświadczeniu biuro brytyjskiego premiera Borisa Johnsona.

„Rząd ukraiński obawia się, że do jesieni może mu się skończyć finansowanie, jeśli nie otrzyma pilnej pomocy finansowej”, napisano w oświadczeniu, zgodnie z którym Wielka Brytania „jest gotowa udzielić kolejnych 525 milionów dolarów (429 milionów funtów) gwarancji” za pośrednictwem Banku Światowego.

Odnotowuje się, że łączna kwota pomocy gospodarczej i humanitarnej dla Ukrainy ze strony Wielkiej Brytanii przekroczy 1,5 mld funtów (1,8 mld dolarów).

< !-- /wp:paragraph -->

W niedzielę na spotkaniu przywódców G7 w bawarskim zamku Elmau Johnson wezwie kraje G7 do długoterminowego wsparcia Ukrainy.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na Ukrainie chcą usunąć ponad 40 pomników w ramach „derusyfikacji”

Masowe protesty antyrządowe w Gruzji