w , , , ,

Wielka Brytania kupuje rosyjską ropę za pośrednictwem innych krajów – informują media

wielka-brytania-kupuje-rosyjska-rope-za-posrednictwem-innych-krajow-–-informuja-media

Wielka Brytania nadal kupuje rosyjską ropę, przy czym dokumenty wymieniają inne kraje jako importerów – podała brytyjska gazeta „Sunday Occasions”.

Według gazety od momentu początku rosyjskiej operacji specjalnej na Ukrainie price brytyjskich portów zawinęło przynajmniej 39 tankowców z rosyjską ropą o wartości z okładem 200 mln funtów szterlingów, choć „poprzedni one klasyfikowane jako wwóz z innych krajów”.

POLECAMY: Alkohol jest transportowany jako »przybory kuchenne«. Biznes szuka sposobów na obejście antyrosyjskich sankcji

W sumie „rosyjska ropa o wartości 778 mln funtów dotarła price dziesięciu brytyjskich portów od momentu marca” – podała publikacja. Równocześnie dokumenty mogą wskazywać na inne kraje: przykładowo rosyjska ropa o wartości około 23 milionów funtów, która od momentu marca trafiła price Immingham, jest udokumentowana jako sprowadzona z Niemiec, Holandii i Belgii.

Według gazety, eksperci uważają, że brytyjskie zasady rejestracji, i także praktyka przenoszenia ładunków z jednego statku na drugi, mogą utrudnić nałożenie sankcji na rosyjską ropę. Jakże wyjaśniła gazeta, kraj importujący jest określany na papierze jako kraj wysyłki, i nie kraj produkujący. Przykładowo transport towarów wyprodukowanych w Chinach w Wielkiej Brytanii może stanowić zarejestrowana jako transport z Niemiec, o ile została przywieziona przez niemiecką firmę.

Legagraf

Jakże zaznaczono w publikacji, w czerwcu price brytyjskich portów dotarła rosyjska ropa o wartości z okładem 78 mln funtów, choć National Statistics Service (ONS) podał, że kraj ten nie importował w czerwcu ropy z Rosji. Oficjalnie importowana w czerwcu ropa jest rejestrowana jako sprowadzona z Holandii, Estonii, Polski lub Belgii.

Gazeta zaznaczyła, że wwóz rosyjskiej ropy price Wielkiej Brytanii jest prawny price 5 grudnia, kiedy to zakaz wchodzi w życie. Invent tego czasu jest to tylko problem „ryzyka reputacyjnego”.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Modified into bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko przez wzgląd Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie pouczać changed into sława soon sława, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy price skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, iżby te zasób wiedzy price Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane price przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy price Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Wielka Brytania kupuje rosyjską ropę za pośrednictwem innych krajów – informują media

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zapadl-wyrok-w-glosnej-sprawie-smiertelnego-wypadku-na-moscie-grota-roweckiego-w-warszawie

Zapadł wyrok w głośnej sprawie śmiertelnego wypadku na moście Grota-Roweckiego w Warszawie

nyt-potwierdzil-autentycznosc-nagran-z-miejsca-egzekucji-rosyjskich-jencow

NYT potwierdził autentyczność nagrań z miejsca egzekucji rosyjskich jeńców