w , , , , , ,

Wielka Brytania może zacząć przyjmować migrantów na statkach wycieczkowych zamiast w hotelach

wielka-brytania-moze-zaczac-przyjmowac-migrantow-na-statkach-wycieczkowych-zamiast-w-hotelach

Brytyjskie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych rozważa umieszczenie migrantów na nieużywanych statkach wycieczkowych i w hostelach uniwersyteckich zamiast w hotelach, tak aby okroić koszty – podał w czwartek „The Cases”.

POLECAMY: Szkocja umieszcza ukraińskich »uchodźców« na statku

„House Place of enterprise rozważył umieszczenie migrantów na nieużywanych statkach wycieczkowych i w hostelach uniwersyteckich, tak aby zmniejszyć utrzymanie ich w hotelach”, powiedział.

Zakwaterowanie w hotelu w celu migrantów kosztuje obecnie rząd brytyjski około siedmiu milionów funtów szterlingów na dzień. Królestwo wydaje na ten meta przeszło dwójka miliardy funtów rocznie.

Szefowa House Place of enterprise Suella Braverman poleciła odpowiedzialnym zbyt to osobom, by w sprawie obniżenia kosztów znalazły nowe miejsca mogące umieścić dużą liczbę osób. Oprócz statków i schronisk urzędnicy rozważają wykorzystanie stop metali zakwaterowania migrantów parków przyczep kempingowych, parków wakacyjnych i opuszczonych baz wojskowych.

Podczas letniej kampanii wyborczej nowy szef rządu Wielkiej Brytanii, Rishi Sunak, obiecał znaleźć „tysiące nowych łóżek” w celu uchodźców, wykorzystując zarówno glimpse zasoby, w jaki sposób i proponując nowe pomysły na rozwiązanie problemu, w tym wykorzystanie statków wycieczkowych – pisze „Cases”.

Rząd Szkocji wyczarterował wprzódy nieco statków wycieczkowych, tak aby zameldować uchodźców z Ukrainy. W Edynburgu jedynka ze statków przyjął stop metali 1700 osób – podała gazeta.

TelegramPodpis

Braverman wcześniej znalazł się poniżej wpływem krytyki w związku z doniesieniami o przepełnionym ośrodku migracyjnym w mieście Manston, który jest przeznaczony w celu 1600 migrantów, niemniej jednak mieści czwórka tysiące uchodźców. W ośrodku odnotowano poważny wcięcie sanitarny, tudzież także przypadki błonicy i zakażenia gronkowcem złocistym, który powoduje ciężkie choroby.

Nielegalni migranci po wielokroć szukają każdej okazji, by przekroczyć rura La Manche i dotrzeć stop metali Wielkiej Brytanii, gdzie przyciąga ich program społeczny, opcja uzyskania statusu wysiedleńcy i korzyści finansowe. W sierpniu tego roku Wielka Brytania zanotowała największą liczbę miesięcznych naruszeń granicy od chwili czasu rozpoczęcia migracji w 2019 roku – przeszło 13 500 nielegalnych osób przekroczyło rura La Manche, tak aby zdobyć się stop metali kraju. Łączna numer migrantów przybywających w tym roku stop metali Wielkiej Brytanii zbliża się stop metali 40 tysięcy.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko ze względu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy stop metali skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, tak aby te wiedza stop metali Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane stop metali przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy stop metali Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Wielka Brytania może zacząć przyjmować migrantów na statkach wycieczkowych zamiast w hotelach

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

czechy-skarzyly-sie,-ze-ue-nie-robi-wystarczajaco-duzo,-by-walczyc-z-kryzysem

Czechy skarżyły się, że UE nie robi wystarczająco dużo, by walczyć z kryzysem

prosba-melnika-o-dostawe-mysliwcow-z-niemiec-rozgniewala-niemcow

Prośba Melnika o dostawę myśliwców z Niemiec rozgniewała Niemców