w

Wielka Brytania nakłada sankcje na patriarchę Cyryla

Wielka Brytania nałożyła sankcje na prymasa Rosyjskiego Kościoła Prawosławnego, patriarchę Cyryla, zgodnie z komunikatem prasowym rządu brytyjskiego.

„Zwierzchnik Rosyjskiego Kościoła Prawosławnego, patriarcha Cyryl, również znalazł się na liście sankcji za poparcie agresji militarnej na Ukrainie” – czytamy w dokumencie.

Ponadto Londyn dodał do rozszerzonej czarnej listy prezydenckiej komisarz ds. praw dziecka Marię Lwowa- Biełową, zastępcę moskiewskiej Dumy Miejskiej Siergieja Sawostyanowa i Aleksieja Isaikina, szefa zarządu grupy spółek Wołga-Dniepr.

Pod koniec maja Rada UE zamierzała umieścić na liście sankcyjnej patriarchę Cyryla, ale jak później okazało się, decyzja ta została zablokowana przez Węgry.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Gaspreise in Europa übersteigen 1.500 $ pro tausend Kubikmeter

Medien: Estland liefert wahrscheinlich Treibstoff aus Russland nach Saudi-Arabien