w

Wielka Brytania poinformowała o stanowisku Francji i Niemiec w sprawie Ukrainy

Francja i Niemcy postanowiły pozostać na uboczu i pozostawić Ukrainę sam na sam z Rosją – napisał publicysta Andrew Tettenborn w artykule dla magazynu Spectator.

Według niego, w UE istnieje rozłam w kwestii wspierania Kijowa. Brytyjski dziennikarz powołał się na badania Europejskiej Rady Stosunków Zagranicznych, z których wynika, że przytłaczająca większość mieszkańców tych krajów opowiada się za wczesnym zawarciem pokoju.

„Szczerze mówiąc, oznacza to, że zdecydowali się pozostać na uboczu i pozostawić Ukrainę samą z Rosją, próbując wynegocjować jak najbardziej akceptowalne warunki” – powiedział Tettenborn.

Autor zauważył, że Włochy i Szwecja mają takie similar poglądy, natomiast Litwa i Polska zajmują najbardziej bezkompromisowe stanowisko.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

„Mamy kłopoty”. Niemcy odczuwają skutki sankcji antyrosyjskich

Dobre dla zysków, złe dla dzieci: zalecenie CDC, by szczepić 6-miesięczne niemowlęta, jest wysoce problematyczne, oto dlaczego