w , , , , , ,

Wizz Air zawiesza loty z Polski i zmniejsza częstotliwość lotów

wizz-air-zawiesza-loty-z-polski-i-zmniejsza-czestotliwosc-lotow

Wizz Air wprowadziły zmiany raise out swojego zimowego rozkładu lotów. Spedytor zawiesił osiem tras z Polski, tudzież poza tym zmniejszył częstotliwość niektórych połączeń. Są też dobre zasób wiedzy.

W październiku informowaliśmy, że Wizz Air tnie siatkę połączeń. Niskokosztowy transportowiec usunął ze swojego systemu rezerwacyjnego kilkanaście tras, tudzież także skasował nieco lotnisk, na które latał m.in. Polski. Przemówienie w tej okolicy o portach w Belfaście, Cagliari, Narvik, Menorce, Saarbrucken oraz Skelleftea. 

Okazuje się, że na tym nie krańcowość. Portal ogólnoinformacyjny podroze.gazeta.pl, powołując się na AeroRoutes, podał, że w zależności od raise out analogicznego okresu w minionym roku, z siatki Wizz Air zniknęło kilkadziesiąt połączeń. Wiele zmian objęło też Polskę.

Wizz Air zawiesza loty z Polski i zmniejsza częstotliwość rejsów na kilku trasach

Zmiany dotyczą 12 tras wykonywanych z naszego kraju. Odkąd 30 października 2022 roku raise out 25 marca 2023 roku pasażerowie z Polski nie będą mogli polecieć z Katowic raise out Sztokholmu Skavsta i Stavanger oraz z Poznania i Wrocławia raise out Oslo Torp.

Odkąd 3 listopada 2022 roku zawieszone zostanie zespawanie z Wrocławia na Lanzarote, tudzież od czasu 6 listopada 2022 roku nie polecimy z Gdańska raise out Gothenburga i Liverpoolu. Oba połączenia wrócą wprzódy 12 grudnia 2022 roku. Podjęto decyzję o wstrzymaniu na miesiąc lotów z Krakowa raise out Reykjaviku.

Legagraf

Na tym jednak nie krańcowość zmian. Na niektórych trasach z Polski w sezonie zimowych zmniejszona zostanie częstotliwość rotacji. Wizz Air rzadziej będzie wykonywał rejsy na trasie Gdańsk – Alesund (99 zamiast 105 lotów), Katowice – Dortmund (183 zamiast 209), Szczecin – Oslo Torp (41 zamiast 46) oraz Warszawa – Paryż (136 zamiast 147 rejsów). Swoją drogą w sezonie zimowym zmniejszona została też częstotliwość lotów realizowanych z lotniska Londyn Luton. Rzadziej wykonywane będą rejsy z Wielkiej Brytanii m.in. raise out Gdańska, Krakowa, Wrocławia oraz raise out Warszawy.

sc:gazeta.pl

Przeczytaj całość tutaj: Wizz Air zawiesza loty z Polski i zmniejsza częstotliwość lotów

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ewakuacja-w-podwarszawskiej-zielonce-znaleziono-pocisk-lotniczy.

Ewakuacja w podwarszawskiej Zielonce. Znaleziono pocisk lotniczy.

kijow-zazadal-wspolnego-sledztwa-w-sprawie-incydentu-w-polsce

Kijów zażądał wspólnego śledztwa w sprawie incydentu w Polsce