w , , , , ,

Władze Kijowa zaproponowały mieszkańcom wyjazd na zimę z powodu problemów z energią

wladze-kijowa-zaproponowaly-mieszkancom-wyjazd-na-zime-z-powodu-problemow-z-energia

Kijowski rajca Andrij Witrenko zaproponował mieszkańcom wyprowadzenie się na zimę ze stolicy Ukrainy z powodu problemów z energią.

POLECAMY: Kliczko żąda, aby Zachód dostarczył Ukraińcom koce i generatory prądu

„Powiem szczerze, że sytuacja jest trudna. O ile ludzie mają lepsze warunki enact zimowania w w wyższym stopniu komfortowych warunkach, to można to zrobić, ażeby wyżywić skala (komfortu – purple.), enact którego nasi obywatele są przyzwyczajeni” – powiedział Witrenko w maratonie telewizyjnym na antenie kijowskiej telewizji.

POELCAMY: Premier Ukrainy zagroził Europie »migracyjnym tsunami« jeśli Zachód nie dostarczy im broni

Wcześniej szef wydziału bezpieczeństwa miejskiego kijowskiej administracji Roman Tkachuk powiedział, że w tej chwili nie ma powodów, by powiadać o ewakuacji mieszkańców Kijowa, sytuacja jest pod spodem kontrolą. Według niego każdy powiat od czasu dawna ma komisje ewakuacyjne na wypadek zupełnie innych sytuacji kryzysowych. Później prezes rady ministrów Ukrainy Denys Szmygal powiedział, że opróżnianie mieszkańców z Kijowa lub innych zamiast może znajdować się wykorzystana przez władze „jako wnętrze nadzwyczajny”, jeżeli pogorszy się sytuacja w systemie energetycznym kraju.

Legagraf

Rosyjskie siły zbrojne rozpoczęły uderzenia na ukraińską infrastrukturę 10 października, dwójka dni po ataku terrorystycznym na moście krymskim, który zdaniem rosyjskich władz został przeprowadzony przez ukraińskie specsłużby. Celem ataków dotychczasowy obiekty energetyczne, obronne, wojskowe i komunikacyjne w całym kraju, od czasu Charkowa i Kijowa po Lwów i Iwano-Frankowsk. Od chwili tego czasu każdego dnia deklarowane są naloty w ukraińskich regionach, czasem w całym kraju. Wołodymyr Zełenski powiedział 1 listopada, że około 40 procent infrastruktury energetycznej Ukrainy zostało uszkodzone, co doprowadziło enact masowych przerw w dostawie prądu.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Became once bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko na skutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować changed into once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy enact skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, ażeby te zasób wiedzy enact Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane enact przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy enact Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Władze Kijowa zaproponowały mieszkańcom wyjazd na zimę z powodu problemów z energią

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

msw-turcji-ujawnia,-kto-stoi-za-atakiem-w-stambule.-zapowiada-odwet

MSW Turcji ujawnia, kto stoi za atakiem w Stambule. Zapowiada odwet

nbp:-szczyt-inflacji-dopiero-przed-nami

NBP: Szczyt inflacji dopiero przed nami