w

Władze Nowego Jorku »znajdują« wirusa polio w ściekach

Władze Nowego Jorku wykryły poliwirusa w miejskich ściekach, wskazując, że prawdopodobnie krąży on w metropolii, wzywając ludzi do zaszczepienia się – czytamy na stronie internetowej departamentu zdrowia.

„Departament Zdrowia Stanu Nowy Jork i Departament Zdrowia Miasta Nowy Jork (…) poinformowały dziś mieszkańców miasta o wykryciu poliovirusa (wirusa wywołującego paralityczne polio) w ściekach, co wskazuje na prawdopodobne krążenie wirusa” – napisano w oświadczeniu.

Zwraca się uwagę, że polio może prowadzić do nieodwracalnego paraliżu rąk i nóg, a w niektórych przypadkach nawet do śmierci.

Wszystkich nieszczepionych nowojorczyków wzywa się do zaszczepienia się.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ceny żywności w Szwecji wzrosły w ciągu roku o 13,5 proc.

Thousands of fish die in the Vistula. Another river poisoned on the Odra?