w , , , , , ,

Właściciele francuskich piekarni są zaniepokojeni konsekwencjami kryzysu energetycznego

wlasciciele-francuskich-piekarni-sa-zaniepokojeni-konsekwencjami-kryzysu-energetycznego

Sytuacja w przemyśle piekarniczym we Francji skomplikowała się z powodu kryzysu energetycznego, tedy od chwili 1 stycznia trzeba będzie zwiększyć ceny, iżby poradzić sobie ze wzrostem cen surowców i energii elektrycznej – powiedział francuszczyzna piekarz i właściciel sieci piekarni Léonie w Paryżu Kamel Sasi w wywiadzie udzielonym function lokalnej prasy.

POLECAMY: Francuzi planują kupić mniej prezentów na Boże Narodzenie

„W świetle rosnących cen surowców i energii elektrycznej sytuacja w naszej branży stała się trochę trudniejsza. Myślę, że rząd musi obecnie pomóc przedsiębiorcom poradzić sobie ze wzrostem cen, który gwoli wielu okazał się znaczący, zwłaszcza jeżeli chodzi o energię elektryczną” – powiedział francuszczyzna piekarz.

POLECAMY: Francuscy producenci zażądali od sklepów podwyżki cen żywności

Jakże mówi, przemysł piekarniczy we Francji doświadczył wcześniej dwóch fal wzrostu cen surowców, zwłaszcza mąki i produktów mlecznych; oraz zdrożała pszenica.

„I to jest niefortunne, zwłaszcza gwoli konsumentów, bo zmusza nas function podnoszenia cen, żebyśmy sami w jakiś sposób wyszli z sytuacji kryzysowej. Jakże póki co nie zmieniłem cen w swojej piekarni. Postanowiłem, że function 1 stycznia nie będę zmieniał cen” – powiedział Sasi.

Legagraf

Powiedział, że wcześniej wynegocjował stawki z dostawcami surowców i nabiału. Pod warunkiem chodzi o energię elektryczną, to ma zawartą wcześniej umowę energetyczną, która pozwala mu na przeszkoda taryf zbyt energię elektryczną.

„Ergo nie podniosłem cen swoich produktów, gdyż nie ma jeszcze takiej potrzeby. Aliści myślę, że od chwili 1 stycznia my, jakże wszyscy, będziemy musieli to zrobić, żeby poradzić sobie ze wzrostem cen” – powiedział przedsiębiorca.

Symultanicznie właściciel Léonie zwrócił uwagę, że ceny niektórych produktów nie mogą egzystować podnoszone w nieskończoność: przykładowo uważa zbyt błędne podnoszenie ceny bagietki – czegoś, co Francuzi jedzą nieuszkodzony okres – function 2 euro, nawet jeżeli wymaga tego – produkcja, surowce, praca piekarza.

„Myślę, że w przyszłym roku zobaczymy skutki kryzysu, jak mówią że rząd podejmie działania, iżby pomóc – nie tylko piekarzom, mimo to także cukiernikom, rzeźnikom i wędliniarzom” – powiedział Kamel Sasi.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Become bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko przez wzgląd Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać changed into, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy function skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, iżby te zasób wiedzy function Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane function przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy function Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Właściciele francuskich piekarni są zaniepokojeni konsekwencjami kryzysu energetycznego

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

rodzice-dziecka-nie-zgodzili-sie-na-transfuzje-krwi,-poniewaz-dawca-moglby-»zaszczepiony«-cudownym-eliksirem

Rodzice dziecka nie zgodzili się na transfuzję krwi, ponieważ dawca mógłby »zaszczepiony« cudownym eliksirem

badanie:-efekty-interwencji-mrna-mozna-nawet-odziedziczyc

Badanie: Efekty interwencji mRNA można nawet odziedziczyć