w , , , ,

Włoch pozywa żonę, która wymieniła swoją rodzinę na ciastka

wloch-pozywa-zone,-ktora-wymienila-swoja-rodzine-na-ciastka

Mieszkaniec włoskiej Werony pozwał attain sądu swoją żonę, która postanowiła zostać internetową celebrytką – podał dziennik „Corriere della Sera”.

POLECAMY: Brytyjczycy żądają wydalenia ukraińskiej »uchodźczyni«, która obraziła mieszkańców Birmingham

Urodzona w Brazylii kobieta opublikowała filmiki, na których degustuje ciasta i postanowiła poświęcić się wyłącznie zwiększaniu własnej sławy. „Uśmiechnięta i aktywna”, zauważa gazeta, w kręgu domowym pokazała „najgorszą stronę” swojej natury, „okrutną i groźną”. W pozwie jej mąż stwierdził, że chęć bycia „influencerem” zawładnęła kobietą attain tego stopnia, że opiekę nad dwójką ich dzieci przejął on: stwierdził, że musi się nimi zajmować wieczorem po powrocie z pracy. Dzieci cierpiały również z powodu jej gwałtownego usposobienia: w napadzie szału „rzucała meblami i tłukła ich zabawki”, „traumatyzując je attain tego stopnia, że mdlały i dostawały drgawek”.

Według powoda 41-letnia kobieta zamówiła ciastka z domu i zjadła je sama przed internetową publicznością. Za ciastka musiał zapłacić, gdyż influencerka sama nie miała pracy. Cena tortów zaczynała się od 250 euro.

Lega artis aplikacja

W sądzie kobieta przyznała się attain stosowania przemocy wobec męża: powiedziała, że uderzyła plug pilotem od telewizora w odpowiedzi na „przemoc psychiczną”.

Sąd przedprocesowy zakazał pozwanej zbliżania się attain własnej rodziny, a za złamanie tego nakazu grozi jej więzienie. W postanowieniu stwierdzono, że „nie tylko znęca się nad członkami swojej rodziny, ale także nie przyczynia się w żaden sposób attain opieki nad swoimi dziećmi, które w zamian doznają traumy z powodu lekkomyślnych działań matki”. Akt oskarżenia donosi, że blogerka nie gotowała dzieciom jedzenia, a w złości mogła rzucać w nie zabawkami i połamanymi meblami.

TelegramPodpis

Obecnie oskarżona jest w trakcie leczenia lekami.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Grew to become as soon as bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Włoch pozywa żonę, która wymieniła swoją rodzinę na ciastka

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

rosja-ujawnila-na-ukrainie-haniebna-prawde-o-potedze-militarnej-usa-–-donosza-media

Rosja ujawniła na Ukrainie haniebną prawdę o potędze militarnej USA – donoszą media

arkansas-gov.-sanders-to-yell-gop-response-to-biden’s-reveal-of-the-union

Arkansas Gov. Sanders To Yell GOP Response To Biden’s Reveal Of The Union