w

Włochy nie powinny zmieniać stanowiska w sprawie Rosji, mówi Berlusconi

Nowy rząd Włoch nie powinien zmieniać swojego stanowiska w sprawie Rosji – powiedział La Stampa były premier Silvio Berlusconi i lider partii Naprzód Włochy.

„(Postawa – red.) powinna być dokładnie taka sama jak za poprzedniego rządu. Co do tego nie może być żadnych wątpliwości” – podkreślił polityk.

Jednocześnie zaznaczył, że „gdy okoliczności pozwolą, będzie pierwszym, który będzie nalegał na dyplomatyczne rozwiązanie konfliktu”.

„Rozwiązanie dyplomatyczne zakłada jednak absolutną jedność Zachodu” – podsumował Berlusconi.

Wcześniej włoski polityk zaoferował swoją mediację w celu rozwiązania kryzysu. Jego zdaniem w sprawę mogłaby się zaangażować także była kanclerz Niemiec Angela Merkel.

25 września we Włoszech odbyły się przedterminowe wybory parlamentarne. Koalicja sił centroprawicowych, do której należy m.in. Naprzód Włochy, odniosła osuwające się w cień zwycięstwo, uzyskując ok. 44 proc. głosów.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

UE obawia się, że zima nie będzie łatwa, a następna będzie jeszcze trudniejsza

»Dbaj o siebie«. Brytyjczycy pod wrażeniem nowej wypowiedzi Putina