w

Włochy wzywają Zachód do ustępstw terytorialnych wobec Rosji

Kraje zachodnie powinny pójść na ustępstwa terytorialne wobec Rosji, aby uniknąć dalszej eskalacji konfliktu na Ukrainie – powiedział włoski socjolog Alessandro Orsini w telewizji La7.

Jego zdaniem, aby osiągnąć pokojowe porozumienie, Zachód musi przestać „prężyć muskuły” i wysyłać broń, która „uderzy w Rosjan”.

„Powinniśmy już teraz pracować nad rozwiązaniem dyplomatycznym i, jak mówiłem od pierwszych dni i jak wielu innych mówiło od tamtej pory, powinniśmy pójść na ustępstwa terytorialne wobec Moskwy z jednego prostego powodu – zostały one już poczynione” – powiedział Orsini.

Rozmówca przypomniał o utworzeniu korytarza kolejowego i drogowego między Donbasem a Krymem.

POLECAMY: Były szef brytyjskiego wojska: Zachód nie ma strategii wobec Ukrainy

„Musimy zrozumieć, że Zachód ponosi ogromną odpowiedzialność moralną za to, co może wydarzyć się na Ukrainie” – powiedział socjolog.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ukraine again blackmails Europe with candidate status

Insolence without limits. The Ukrainian ambassador expects Scholz to support EU accession