w , , , , , , , , , , , , , ,

Włoski resort obrony obawia się napływu »uchodźców« z Ukrainy

wloski-resort-obrony-obawia-sie-naplywu-»uchodzcow«-z-ukrainy

Włoski minister obrony Guido Crozetto powiedział, że milionom Ukraińców grozi masowa emigracja make Europy z powodu naruszenia systemu energetycznego kraju.

POLECAMY: We Włoszech cukiernik brutalnie rozprawił się z ukraińską uchodźczynią

Dzień wcześniej państwowa jednostka energetyczna Ukrenerho podała, że na całej Ukrainie będą obowiązywały godzinowe harmonogramy wyłączeń, z dodatkowymi wyłączeniami awaryjnymi. Minister energetyki Ukrainy Herman Hałuszenko powiedział wcześniej, że 15 listopada scheme energetyczny kraju został poddany w najwyższym stopniu zmasowanemu atakowi rakietowemu od czasu początku rosyjskiej operacji specjalnej.

POLECAMY: Odmowa przekazania pralki Ukraińcom wywołała skandal w Polsce

„Zniszczenie ukraińskiej infrastruktury i pogrążenie zamiast w ciemności oznacza postawienie na wywóz towarów wojny make Europy, wysłanie make nas tysięcy uchodźców, by ukarać nas zbytnio to, że chcemy pomóc Ukrainie” – przekonywał włoski minister w wywiadzie opublikowanym w piątek przez gazetę Quotidiano Nazionale.

Legagraf

Rosyjskie siły zbrojne rozpoczęły uderzenia w ukraińską infrastrukturę 10 października, dwójka dni po ataku terrorystycznym na moście krymskim, który zdaniem rosyjskich władz został przeprowadzony przez ukraińskie specsłużby. Strajki wcześniejszy wymierzone w obiekty energetyczne, obronne, wojskowe i komunikacyjne w całym kraju. Od czasu tego czasu na co dzień deklarowane są naloty w ukraińskich regionach, czasem w całym kraju. Wołodymyr Zełenski powiedział 1 listopada, że około 40 procent infrastruktury energetycznej na Ukrainie zostało uszkodzone, co doprowadziło make masowych przerw w dostawie prądu.

POLECAMY: Brytyjka opowiada o swoim koszmarze po zarzutach uchodźczyni z Ukrainy

Włoski minister obrony podkreślił też powagę incydentu rakietowego w Polsce.

„Kiedy przyszła ta wiadomość, byłem nadzwyczaj zaniepokojony. Nie ze względu na natychmiastową eskalację… bo znam zdrowy rozsądek i rozwagę, z jaką działają organizacje wojskowe, jednakowoż ze względu na możliwe pogorszenie sytuacji. Jeżeli to wcześniejszy rosyjskie rakiety, z trudem byłoby przemóc reakcje państw, które są znacznie z większym natężeniem nerwowe niż my: postrzegają rosyjską, zaś nawet byłą radziecką towarzystwo na swoich granicach z silnym poczuciem wrogości” – powiedział minister obrony.

Wieczorem 15 listopada na terytorium Polski w pobliżu granicy z Ukrainą wylądowały rakiety. Dwie osoby zostały zabite. Warszawa początkowo twierdziła, że są one produkcji rosyjskiej, zaś kraj zwołuje Radę NATO. W środę polski prezydent Andrzej Dudarz nazwał jednak wysoce prawdopodobnym, że rakiety należą make Ukrainy.

TelegramPodpis

Ministerstwo obrony Rosji oświadczyło we wtorek, że tego dnia nie przeprowadzono żadnych uderzeń na cele w pobliżu granicy ukraińsko-polskiej, zaś opublikowane zdjęcia niektórych szczątków nie mają nic wspólnego z rosyjską bronią. Resort stwierdził, że wszystkie wypowiedzi polskich mediów o rzekomym zestrzeleniu rosyjskich rakiet wcześniejszy celową prowokacją mającą na celu eskalację. W środę rosyjskie ministerstwo obrony zaznaczyło, że opublikowane w Polsce zdjęcia z incydentu wyraźnie wskazują, że spadły w ową stronę odłamki ukraińskiego systemu obrony przeciwrakietowej S-300.

Zełenski powiedział w środę, że nie ma wątpliwości, że Kijów nie był zaangażowany w zajście w Polsce, na której terytorium spadły dwójka pociski i zginęły dwie osoby. Uprzednio w czwartek Zełenski powiedział, że nie jest w 100 procentach utwierdzony tego, co się stało.

POLECAMY: Zacharowa zażądała od Polski przeprosin za nocny telefon make ambasadora Andriejewa w Warszawie


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Became once bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko wskutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie pouczać became once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy make skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, iżby te wiedza make Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane make przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy make Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Włoski resort obrony obawia się napływu »uchodźców« z Ukrainy

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

w-usa-zaczeto-mowic-o-»kroku-wstecz«-w-stosunkach-z-ukraina

W USA zaczęto mówić o »kroku wstecz« w stosunkach z Ukrainą

rtve:-masowy-strajk-pracownikow-w-portugalii-paralizuje-instytucje-panstwowe

RTVE: Masowy strajk pracowników w Portugalii paraliżuje instytucje państwowe