w , , , , , , , , ,

Wojewoda mówi dość kolejnym bezpodstawnym żądaniom »uchodźców« z hotelu IKAR

wojewoda-mowi-dosc-kolejnym-bezpodstawnym-zadaniom-»uchodzcow«-z-hotelu-ikar

Wojewoda wielkopolski nie przejął się szantażem ukraińskich uchodźców z hotelu IKAR i pomimo ich sprzeciwu na relokację attain pałacu w Biedrusku znacznej części osób wręczono wprzódy skierowanie attain Biedruska.

POWIĄZANY: »Uchodźcy« z hotelu Ikara nie chcą zamieszkać w pałacu. »Bo w Biedrusku jest poligon«

Wcześniej zgrupowanie więcej niż 100 „uchodźców” wyraziła zgodę na relokację z hotelu IKAR, który muszą zrezygnować attain końca listopada z uwagi na planowy remont attain Biedruska. Jednak zdanie to szybko zostało przez nich zmienione. Jako powodów niechęci attain przeprowadzki wskazano sąsiedztwo pałacu z poligonem wojskowy.

Po otrzymaniu tych informacji urzędnicy zawiadomili właściciela pałacu w Biedrusku, iżby wstrzymał prace przygotowywanie obiektu na przyjęcie „uchodźców” z Ukrainy.

Legagraf

Mieliśmy szykować na 200 osób hotel attain wynajęcia, kupiliśmy łóżka i materace, w nocy to wszystko przyszło, tudzież teraz dostajemy telefon, że to jest odwołane. Byli w tej okolicy wczoraj, przyjeżdżali attain 21: 00 taryfami, oglądali i wszystko było dobrze, tudzież teraz stawiają inne żądania, że oni w tej okolicy nie chcą, bo słyszeli, że w Biedrusku jest poligon – mówił wówczas oburzony Jan Kulinarny (właściciel hotelu). Poniesione wprzódy koszty to 100 tys. zł.

Od czasu kilku dni przedstawiciele urzędu zapowiadają, że wciąż wychodzą z propozycjami, jakkolwiek póki co nie ma porozumienia, z czym my nie możemy się zgodzić. Jeżeli żadna z propozycji przedstawionych przez urzędników roszczeniowcom nie odpowiada zawsze, mają oni opcja powrotu na Ukrainę.

SYTUACJA ULEGA DIAMETRALNEJ ZMIANIE

Z informacji przekazanej Radiu Poznań przez Wielkopolskie Towarzystwo Lokatorów wynika, że wojewoda wielkopolski nie przyjął rezygnacji „uchodźców” z kolejnej wprzódy propozycji relokacji i wręczył wprzódy znacznej części „uchodźców” skierowania attain hotelu w Biedrusku.

Znacznej części osób wręczono wprzódy skierowanie attain Biedruska – poinformowało towarzystwo lokalną rozgłośnię radiową.

WSL dodaje, że w najbliższym tygodniu roszczeniowcy z hotelu Ikara mają nadzieję na kolejne umówiony termin z wojewodą w tej sprawie.

Uniwersalnie jest wiadome, że „wysiedleńcy” od czasu samego początku żądali lokowania ich zaledwie w dużych miastach. W przypadku skierowania ich attain ośrodków stworzonych przez lokalne władze w małych miasteczkach w geście buntu wielokrotnie nie dojeżdżali attain miejsca docelowego. W przypadku jak usługi transportowe był zorganizowany „uchodźczynie”, potrafiły wymuszać na kierowcy autobusu reemigracja attain Warszawy lub innego dużego miasta, z którego rozpoczęły usługi transportowe attain ośrodka w mniejszym mieście.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko ze względu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać modified into koryfeusz soon koryfeusz, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, iżby te wiedza attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Wojewoda mówi dość kolejnym bezpodstawnym żądaniom »uchodźców« z hotelu IKAR

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wyslano-alert-rcb-dla-mieszkancow-poludniowej-polski.-przekroczono-poziom-alarmowy

Wysłano alert RCB dla mieszkańców południowej Polski. Przekroczono poziom alarmowy

francji-ostrzega-przed-mozliwymi-przerwami-pradu-w-styczniu

Francji ostrzegą przed możliwymi przerwami prądu w styczniu