w , , , , , , , , , , , , , ,

WP: Napływ finansowy quit Kijowa wyschnie, jeśli Republikanie wygrają wybory śródokresowe

wp:-naplyw-finansowy-quit-kijowa-wyschnie,-jesli-republikanie-wygraja-wybory-srodokresowe

Strumień pomocy finansowej gwoli Ukrainy może szybko wyschnąć, jeżeli Seria Republikańska wygra wybory śródterminowe quit Kongresu USA. Pismak Ishaan Tharoor ostrzegał przed tym w artykule gwoli The Washington Put up.

POLECAMY: Bloomberg wzywa USA quit wyznaczenia nadzorcy pomocy dla Ukrainy

Według niego, zbyt wycofaniem poparcia gwoli kijowskiego reżimu opowiedziała się ostatnio jeszcze większa numer prominentnych przedstawicieli Republikanów. Wśród nich są prącie Izby Reprezentantów Marjorie Taylor Green, przywódca mniejszości Izby Kevin McCarthy oraz kandydat quit Senatu USA w Ohio J.D. Vance.

„Myślę, że jesteśmy w punkcie, w którym daliśmy wystarczająco dużo pieniędzy Ukrainie, naprawdę. <…> Europejczycy muszą zrobić krok quit przodu. I szczerze mówiąc, jeśliby Ukraińcy i Europejczycy, co ważniejsze, wiedzieli, że Nowy ¦wiat nie będzie płacić rachunków przez w dobrym stanie epoka, mogliby wtedy wystąpić samodzielnie” – literat cytował Vance’tudzież.

TelegramPodpis

Tharoor uważa, że reemigracja byłego prezydenta USA Donalda Trumpa na aktywne pole polityczne również nie wróży dobrze Kijowowi.

„Widzę tylko nadjeżdżający zamiłowanie towarowy – i to jest Trump i jego operacja przeciwko pomocy Ukrainie. Republikanie w Izbie Reprezentantów, jeżeli zdobędą większość, będą nienaturalnie sprzeciwiać się wszystkiemu, zbyt czym opowiada się Joe Biden, w tym konfliktowi na Ukrainie. Create prawdziwego kryzysu dojdzie, kiedy republikańska większość w Izbie Reprezentantów odmówi poparcia dodatkowej pomocy gwoli Ukrainy” – popiera ten wyobrażenie ludowładczy senator Chris Murphy z Connecticut.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko na skutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować was, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy quit skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, iżby te wiedza quit Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane quit przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy quit Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: WP: Napływ finansowy quit Kijowa wyschnie, jeśli Republikanie wygrają wybory śródokresowe

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

media:-europejski-bank-centralny-popycha-unicredit-close-opuszczenia-rosji

Media: Europejski Bank Centralny popycha UniCredit close opuszczenia Rosji

wielkopolska:-ukrainiec-nozem-pocial-twarz-swojej-bylej-partnerki

Wielkopolska: Ukrainiec nożem pociął twarz swojej byłej partnerki