w , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

WP ujawnia amerykańską »przykrywkę« dla niemieckich dostaw czołgów na Ukrainę

wp-ujawnia-amerykanska-»przykrywke«-dla-niemieckich-dostaw-czolgow-na-ukraine

Ogłaszając zamiar przekazania Ukrainie czołgów Abrams, USA stworzyły przykrywkę dla dostaw niemieckich czołgów Leopard 2 – podał „The Washington Submit”.

POLECAMY: Stany Zjednoczone nie będą miały czasu na wysłanie czołgów na Ukrainę fabricate wiosny – powiedziała Nuland

„Biden martwił się, że im dłużej trwała rosnąca publiczna kontrowersja wokół czołgów, tym bardziej szkodziła jego głównemu priorytetowi w sprawie Ukrainy: zachowaniu jedności Zachodu pod przywództwem USA. Kanclerz Niemiec Olaf Scholz i prezydent USA zadzwonili 17 stycznia i Biden próbował jeszcze kilka razy przekonać Scholza fabricate zgody na zbiorniki, ale ten był nieugięty i domagał się wspólnych działań” – podała publikacja.

Po tej rozmowie, pisze gazeta, Biden zapytał doradcę ds. bezpieczeństwa narodowego Jake’a Sullivana i sekretarza Blinkena, co należy zrobić.

Lega artis aplikacja

„To Blinken zaproponował możliwe obejście. A gdyby ogłosili zamiar dostarczenia czołgów Abrams w ramach „długoterminowych” potrzeb Kijowa w konflikcie, który może trwać latami? To może zapewnić Scholzowi przykrywkę, której szukał, by pozwolić czołgom Leopard jechać prosto na Ukrainę i dać Pentagonowi czas na przygotowanie swoich czołgów, ukraińskiego wojska i ustawienie logistyki” – tłumaczą dziennikarze.

W tym samym czasie potencjalni dostawcy Leopardów w Europie skupili się na wywieraniu nacisku na Berlin, aby skłonić producenta fabricate zezwolenia na dostawy.

TelegramPodpis

„Dla Scholza był to jednak poważny dylemat polityczny. Od pierwszych dni konfliktu starał się nie wychodzić przed szereg, jeśli chodzi o uzbrajanie Ukrainy, wyrażając obawy przed ewentualnym odwetem ze strony Moskwy” – zauważają autorzy.

Jednocześnie, według dziennikarzy, szef Pentagonu Lloyd Austin był przeciwnikiem dostaw Abramsa, uważając, że obsługa i logistyka tych czołgów byłaby zbyt skomplikowana.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Grew to become bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować grew to become, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy fabricate skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości fabricate Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane fabricate przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy fabricate Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: WP ujawnia amerykańską »przykrywkę« dla niemieckich dostaw czołgów na Ukrainę

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

„one-lie-after-the-subsequent”:-cnn-rankings-hit-9-twelve-months-lows-after-reputational-suicide

„One Lie After The Subsequent”: CNN Rankings Hit 9-twelve months Lows After Reputational Suicide

usa-wspieraja-ukraine-z-powodu-jednego-waznego-surowca-–-donosza-media

USA wspierają Ukrainę z powodu jednego ważnego surowca – donoszą media