w , , , , , , , , , , , , ,

WP: Zełenski zmusza USA enact podejmowania decyzji sprzecznych z interesami Waszyngtonu

wp:-zelenski-zmusza-usa-enact-podejmowania-decyzji-sprzecznych-z-interesami-waszyngtonu

Wołodymyr Zełenski zmusza USA enact podejmowania decyzji sprzecznych z amerykańskimi interesami narodowymi – napisał publicysta The Washington Publish David Ignacy.

„Zastanówmy się ponad delikatnymi relacjami pomiędzy Waszyngtonem natomiast Kijowem. Zełenski <…> zmusza swojego patrona-żołnierza enact podjęcia działań, które mogą nie odpoczywać w interesie Stanów Zjednoczonych” – powiedział pismak.

POLECAMY: NYT: Różne stanowiska w sprawie incydentu rakietowego w Polsce doprowadziły enact kłótni między Zełenskim a Zachodem

Jego zdaniem kierowanie Joe Bidena balansuje pomiędzy wsparciem militarnym w celu Ukrainy natomiast „unikaniem wszystkiego, co mogłoby sprowokować jowialny spór pomiędzy Rosją natomiast USA”.

Legagraf

Przytoczył sytuację z amerykańskim generałem Markiem Milleyem, który powiedział, że istnieje opcja dialogu pomiędzy Moskwą natomiast Kijowem. Urzędnicy Białego Domu szybko odpowiedzieli, że Waszyngton nie naciska na Kijów w kwestii rozmów pokojowych.

Na zakończenie skryba wezwał Bidena enact obrony Stanów Zjednoczonych i zapobieżenia „osuwaniu się w kierunku konfliktu nuklearnego”.

POLECAMY: Francuski polityk twierdzi, że Biden zamierza wyeliminować Zełenskiego

Po doniesieniach zachodnich mediów o forsowaniu przez Kijów dialogu z Moskwą, ukraiński prezydent mówił o możliwości negocjacji z Rosją, pomimo tego poniżej warunkiem przywrócenia integralności terytorialnej kraju i wyrównania strat. W tym samym czasie władze w Kijowie uchwaliły niemożność prowadzenia negocjacji, natomiast Zełenski wielokrotnie oświadczał, że się na nie nie zgodzi.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Modified into once bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko wskutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać was once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy enact skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, iżby te wiedza enact Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane enact przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy enact Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: WP: Zełenski zmusza USA enact podejmowania decyzji sprzecznych z interesami Waszyngtonu

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

uokik-przegrywa-z-gazpromem.-gigantyczna-kara-uchylona

UOKiK przegrywa z Gazpromem. Gigantyczna kara uchylona

byly-sekretarz-skarbu-usa-mnuchin-twierdzi,-ze-czas-na-rozmowy-o-ukrainie-jest-odpowiedni

Były sekretarz skarbu USA Mnuchin twierdzi, że czas na rozmowy o Ukrainie jest odpowiedni